Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Kleik

Lumpek

15 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi


[cs-kopytko.pl] ==========================================
[cs-kopytko.pl] Zostales wykopany przez Lumpek
[cs-kopytko.pl] Powod: "Brak kultury/Wyzwiska/Obraza"
[cs-kopytko.pl] Jezeli uwazasz, ze kick byl bezpodstawny zglos to na http://cs-kopytko.pl
[cs-kopytko.pl] Zapraszam na www.cs-kopytko.pl
[cs-kopytko.pl] ==========================================
Kicked :"Brak kultury/Wyzwiska/

 

Nick: Kleik

Nick admina: Lumpek

Data: 27.02.2015

Godzina: 20:38

Mapa: Inferno

 

Co to jest za admin? Sam przez pół mapy tuscan grał ze sobą, chodził z nożem przez całą mapę, kampił w kanałach, nie grał TP. Na inferno napisałem żeby jakiś admin wywalił w końcu tego idiote i dostałem od tego idioty kicka za obraze. Albo za dużo ziółek sobie zaparzył dzisiaj albo nie wiem co

Edytowane przez Kleik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie zluzuj gacie . A Lumpek dał ci ostrzeżenie no nie wiem .. ogarnij kulturę albo coś bo jeśli nie to chociaż powinien dać ostrzeżenie :P ja tak robię to rzeczy on cie tylko wywalił nie dal ci Banika ;) a ty nie musisz obrażać "Admina" od "idiotów" :) i mogłeś napisać skargę ale to też świadczy o twojej dojrzałości ze za "KICKA" od razu piszesz skargę .. tyle ! O de mnie :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z postem wyżej;D takie sprawy wyjasnia sie na priv, a nie odrazu skragę pisac;/ Jak dla mnie skarga bezpodstawna. Pozdrawiam;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadnych dowodow nic...

Ale dlaczego nie ma pisac skargi o kicka? To jakby ktos Ciebie wyrzucil z serwa za np. "smierdza ci nogi idz sie umyj"itd. To bys tak to zostawil sqn?

Wedlug mnie mozna napisac skarge nawet o jednego bezpodstawnego slapa czy też slaya.

Nie znam sytuacji, dowodow tez brak wiec watpie ze da sie cos tutaj zdzialac w tej sprawie :P

PS. Znakow interpunkcyjnych nie stawia się po spacji sqn,oraz ode mnie piszemy w taki sposób

Mala lekcja polskiego zawsze sie przydaje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że gdybym dostał kicka ''smierdza ci nogi idz sie umyj'' potraktował bym to jako bekową sytuację nie pomyślałbym nawet o skardze...

Dostałeś kicka za brak kultury/obrazę, to jest tylko ostrzeżenie przed banem więc nie rozumiem po co robisz o to spine... Powinieneś zrozumieć, że nie masz obrażać i tyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha,czyli jesli admin nie gral tp to nie zostanie ukarany,a kleik ktory sie zdenerwowal i za "idiota" dostal kicka? To co ci admini tu wypisuja to jest masakra, bronicie innych adminow chocby nie wiem co, jesli ktos inny by mial adma niz lumpek to sprawa powinna wygladac tak ze i Lumpek i Kleik dostaja kicka, kick jest bez sensu skoro ostrzec gracza to powinien napisac na psay "ogarnij kulturę" a nie od razu go kickowac :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dany Admin według Ciebie nie gra dynamicznie i nie wykonuje celów mapy, to daj dowody w postaci demka, ss'ów, zdjęcie satelitarne ... cokolwiek. Miałeś prawo napisać skargę, ale jak już koniecznie chciałeś "utrzeć nosa" temu Adminowi, to na Twoim miejscu napisałbym do innego admina na steam/gg itp. i poprosił o to, by go ogarnął, że celów nie wykonuje. 

 

Mała rada, jak piszesz skargę, to nie pisz pod wpływem emocji. Celowo ubliżając kogoś tylko pogarszasz swoją sprawę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest bardziej skarga o to, ze gracz ten nie gra TP. Zwróccie na to uwage. Dowodów nie mam jak przedstawic, hltv tylko..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat duzo graczy nie gra tp, ale admini ktorzy spamuja ciagle na y@ wyjatek (Madara,Damian)

To juz chyba powinni dawac przyklad, a nie grac jakies ffa i jeszcze karac za to jak ktos spina ze tp nie graja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Skarga to sposób odwołania się od decyzja "Admina" ale raczej to działa w kwestiach banów.

 

Jak dla mnie skarga nie na miejscu, no bez jaj pisać skargę za kicka "brak kultury" jakby tak każdy pisał to byśmy codziennie mieli 20 takich sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi kolego.

 

Profanacją bycia osobą "w porządku" jest pisanie skargi za kicka.

Jeśli uważasz, że lumpek źle gra - daj na to dowód :) Z tego co wiem Lumpek gra raczej TP, daje info itp. może wystarczyło po prostu zwrócić mu GRZECZNIE uwagę? Czy kultura i próba kulturalnego porozumienia naprawę są tak trudne?

 

Nauczcie się rozmawiać, a z pewnością skarg więcej nie będzie! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Kleik dodaj demo z owej sytuacji.

 

http://160226.hltv2.pukawka.pl/hltv-1502272006-de_tuscan-1425063960-1425065760.zip

 

gdzies tak 5-10 min do końca mapy.

 

Drogi kolego.

 

Profanacją bycia osobą "w porządku" jest pisanie skargi za kicka.

Jeśli uważasz, że lumpek źle gra - daj na to dowód :) Z tego co wiem Lumpek gra raczej TP, daje info itp. może wystarczyło po prostu zwrócić mu GRZECZNIE uwagę? Czy kultura i próba kulturalnego porozumienia naprawę są tak trudne?

 

Nauczcie się rozmawiać, a z pewnością skarg więcej nie będzie! 

 

Pisałem mu z tego co pamiętam żeby grał normalnie ale nie działało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Profanacją bycia osobą "w porządku" jest

No właśnie Zaki, co jest ,ze ktoś pisze odwałanie? Dałeś mu ostrzeżenie,  jak znam życie od razu "BAN" bo ja jestem pan i władca ??!!
Zastanawia mnie kiedy zaczną sypać się jakiekolwiek kary za bezpodstawne kicki, bany i spamy na forum (a jest tego masa) . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem mu z tego co pamiętam żeby grał normalnie ale nie działało.

 

Ważny jest sposób w jaki to zrobiłeś. Nie było mnie przy tym więc nie mogę ocenić. 

 

No właśnie Zaki, co jest ,ze ktoś pisze odwałanie? Dałeś mu ostrzeżenie,  jak znam życie od razu "BAN" bo ja jestem pan i władca ??!!

Zastanawia mnie kiedy zaczną sypać się jakiekolwiek kary za bezpodstawne kicki, bany i spamy na forum (a jest tego masa) . 

 

Pierwszego zdania chyba nie udało mi się zrozumieć, przepraszam.

Drugiego zdania również...

A co do ostatniego - nikt nikomu admina nie zabierze za to, że dał niesłusznego kicka. Tym bardziej, że ostatnio większość skarg jest bezpodstawna bo po prostu jest słuszna. Jeśli kolega kleik na u@ napisał coś obraźliwego w stosunku do jakiegokolwiek gracza (niezależnie od tego, czy jest to admin czy nie) - należy mu się kick, a nawet i ban.

 

Uwierz mi, że skargi te mają duże znaczenie, a Ty po prostu nie masz dostępu do wszystkich działów forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×