Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Lisie Pieklo

odbanowany Ban za wejście na serwer?

14 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gryLisie Pieklo
Serwer[DM+BF2] (de_aztec)
Twój SteamID: STEAM_2 : 0 : 1142405431 
Twoje IP213.158.219.59
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 05.05.2015 - 14:10:10 
Powód banaCzitujesz
Nick Admina który zbanował: [M]asteR
Link do screenów 3x/demka (Jeśli zostały zrobione): Brak

 

A teraz kilka słów ode mnie :) Weszłam na serwer, dołączyłam do drużyny " Terrorist " Po czym, pobiegłam na B, i zabiłam 2 Osoby, akurat to był tak zwany " Fart ", iż te 2 osoby dostały " Głowy " Po czym, zostałam zbanowana na " Czas nie określony " Przez Admina " [M]asteR " I ten admin, nie był na tak zwanej " Spekcie " Tylko, grał po stronie " Counter - Terrorist  " I był jedną z osób, które zabiłam.. Nie zrobił mi żadnych ss'ów. Nie obserwował mojej gry. Dla tego, ja bym chciała prosić, o " Unbana ". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Powód "czitujesz" powinien być dawany, tylko wtedy gdy admin ma 100% pewności i od bana praktycznie nie ma odwołania - przynajmniej tak było za mojej kadencji :)

 

Tymczasem, musimy poczekać na Master'a i jego rozpiskę demka, które mam nadzieje pokaże jego słuszność decyzji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4:07 To jest czas, w którym dołączam do drużyny. :) 

#Edit: Tam tylko raz mi się celownik ruszał, a to jest chyba norma przy strzelaniu. I gdzie jest jeszcze jakaś "akcja" gdzie mój celownik, ruszał się jak szalony?
 

Edytowane przez Lisie Pieklo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o wypowiedź admina banującego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widzimy admin banujący ma to gdzieś. Doba minęła, więc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę dawno to było, za chwilę sięgnę do demka i wyjaśnię tu całą sytuację bez obaw. Jednakże mógł być to tez przypadek, bo jak większość nadzoruje listę banów w tym dniu zbanowałem 28 osób z czego tylko 2 były niewinne.

 

edit// Tak jak mówiłem musicie mi po prostu wybaczyć za ten błąd.. i również osobę zbanowaną przepraszam... na demku nic tak naprawdę nie ma, ponieważ wszystko widać na slow motion. Jednakże 26 osób, które cheatują mogą troszkę pochrzanić cały pogląd na grę.. to nie jest żadne wytłumaczenie z mojej strony.

 

Z Poważaniem,

MasteR!

Edytowane przez MastereK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę dawno to było, za chwilę sięgnę do demka i wyjaśnię tu całą sytuację bez obaw. Jednakże mógł być to tez przypadek, bo jak większość nadzoruje listę banów w tym dniu zbanowałem 28 osób z czego tylko 2 były niewinne.

Troszkę dawno, dla czego? Bo oczywiście nie miałeś czasu na sprawdzenie. 24 godziny minęły, nawet i więcej. Oglądnij te demko, i się w końcu wypowiedz ;] 

#Edit: Te czekanie na cholernego unbana. Stało się już nudne :)  Dostane, czy nie. I tak tutaj nie będę grać. Dzięki i cześć  ;)

Edytowane przez Lisie Pieklo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę dawno, dla czego? Bo oczywiście nie miałeś czasu na sprawdzenie. 24 godziny minęły, nawet i więcej. Oglądnij te demko, i się w końcu wypowiedz ;] 

#Edit: Te czekanie na cholernego unbana. Stało się już nudne :) Dostane, czy nie. I tak tutaj nie będę grać. Dzięki i cześć ;)

 Kochanie edytowałem.. i tak czasem są ważniejsze rzeczy w życiu do zrealizowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pospamowałaś forum wszędzie gdzie się dało po czym piszesz, że nie będziesz tutaj grać.

Adios!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Pospamowałaś forum wszędzie gdzie się dało po czym piszesz, że nie będziesz tutaj grać.

Adios!

a tobie chciałoby się czekać 24+h Na zjebanego unbana? :) Bo mi raczej nie. ;]

Edytowane przez Lisie Pieklo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
Petrus,

Jeżeli nie chce ci się czekać to zmień serwer, bez zbędnych komentarzy. Uważaj tez na słowa, kolejnych ostrzeżeń nie będzie.

Pomyśl 1000 razy zanim wlepisz takiego bana.



Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora

Powód: UB

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

pozdrawiam,
cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×