Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
mOri.

Skarga na rudego

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na: Gracz/Admin: Admin
2. Nick oskarżyciela (z gry):mOri. ^Skun
3. Nick oskarżanego (z gry):Bo co jestem rudy ?
4. Dokładna data (dzień+godzina):20.05.2015 21:38
5. Mapa:De-Nuke
6. IP oskarżonego:Skąd mam kur** wiedzieć śledczym nie jestem.. Raczej go znacie.
7. Steam ID oskarżonego:Następe..
8. Dowód przewinienia:Brak.
9. Dodatkowy opis: Chodzi o to że wyłapałem bana za brak kultury czy cos tam.. Zreszta nie chodzi o to może i mi się należał ale nie doszło by do tej sytuacji gdyby admin przypilnowal gre TT i widzial co oni odpierdalaja, zreszta pisalem mu na sayu ale nic sie nie zmienilo. Może byś bardziej pilnował gry i osłów co nie grają Tp, to i ja wtedy kultularny będę.. Także tak.. Wiem że i tak nic tym nie wskuram ale wiedz że mnie wkurwiłeś ziomuś <beisbol>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już piszesz skarge na kogoś zachowaj kulturę i jakikolwiek jej poziom.

 

Fakt faktem nowi admini za nic mają grę TP i właściwie żaden z nich nie upomina i nie daje kicków/banów za brak gry wspolnie z drużyną.

 

Po tym co teraz sobą zareprezentowałeś (wiem nie ma takiego słowa) sam będę miał Cię na oku. Ciebie i Twoje zachowanie oczywiscie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie rzeczy powinny się na PW załatwiać, a jeżeli chciałeś "zaszkodzić" adminowi (bo tylko po to się pisze skargi na forum) to uzbrój się w konkretne dowody, bo rzucać mięsem to każdy potrafi, a napisać skargę na poziomie z przekonującymi dowodami to już nie jest łatwa sztuka ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Bana dostales bo perfidnie zwyzywales jednego z graczy. O grze tp przypominalem caly czas, kilka osob dostalo kicka i sie poprawilo, a to ze bylem w przeciwnej druzynie nie moglem dostrzec jak ktos nowy dolaczyl na serwer i nie gral druzynowo, wystarczylo go spokojnie zglosic a zajalbym sie nim, a nie ty od razu z ch...ami wyskakujes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

@@mOri., za następną taką bezsensowną skargę dostaniesz warna. Po logach widać, że wyzywasz na każdym kroku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×