Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
10#

odbanowany "Czitujesz" :(

14 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: 10# : 1337
Serwer: DD2
Twój SteamID: STEAM_0:0:84021094
Twoje IP: 79.195.226.198
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 06.06.2015 - 17:35
Powód bana: Czitujesz
Nick Admina który zbanował: error 404
Link do screenów 3x/demka (Jeśli zostały zrobione): HLTV nie ma :(

 

Weszły 3 banie w głowy 1 vs 4 i bana dostałem :c Na TP wszyscy bardzo dobrze wiedzą jak gram Deagl'em oraz AK i każdy się przyzwyczaił, ale co do DD2 to jeszcze nikt :( 

 

Na TP już tutaj gram dość długi czas i już nawet wskoczyłem na TOP1 w rankingu i zawsze jak gram z adminami czy nawet Petrus był to nikt nigdy nie zareagował po tym jak miałem już 3 razy ss'y. :(

Edytowane przez 10#

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HLTV nie ma, a raczej demka, które trwało z 20 sekund nie ma, dodatkowo, że admin nawet nie był na Specta ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracz gra długo na TP i jest czysty. Miał wiele razy robione ssy które nic nie wykazały lub  hmm  może ma jakiegoś bardzo słabo wykrywalnego haxa jak flusha w cs go. Poczekajmy na admina banującego, może ma dowody tak jak Marian napisał powyżej  :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HLTV nie ma, a raczej demka, które trwało z 20 sekund nie ma, dodatkowo, że admin nawet nie był na Specta ^^

 

Admin nie musi wchodzić na SPECT aby kogoś zbanować. Są pluginy które pomagają nas w łapaniu cheaterów.

Czekaj na decyzje UBS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celownik nie skacze, co do ak zawsze mam takie głowy nawet na TP, a do deagla to był typowy fart.

 

Jak pobrać demko jak nie ma hltv? :c

 

// Powtarzasz się. Sam mówisz, że celownik nie skakał, więc nie mogę tutaj czitować. Głowy wchodzą mi bardzo często z ak, ale z innych broni już nie potrafię.

Edytowane przez 10#

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli pobjerzecie sobie demko to 98% akcji gracza to headshoty . ok może ma skilla ale bez przesady. jako takich dowodów nie mam ale na demku widac ze lecą same heady celownik nie skacze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma dowodów. Moim zdaniem jak już widzimy odpalonego steam'owca to dobrze by było nagrać własne demko, tak dla pewności, w razie nieszczęścia jakim jest niedziałające hltv, bo tak jak w tym przypadku brak konkretnych lub jakichkolwiek dowodów wiąże się moim zdaniem z UB, bo tak jest sprawiedliwie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli pobjerzecie sobie demko to 98% akcji gracza to headshoty . ok może ma skilla ale bez przesady. jako takich dowodów nie mam ale na demku widac ze lecą same heady celownik nie skacze .

 

Banujesz jak nie masz dowodów? Bywa, że ja też same HSy strzelam, co nie znaczy, że mam AIMa. Ogarnij się error.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według regulaminu :

 

Pamiętaj! Ban za WH tylko i wyłącznie poprzez zrobienie graczowi screenów. Jeżeli gracz już miał robione screeny, a są dalsze przypuszczenia co do cheatowania należy rozpisać demko w dziale AC.

 

A widać, że admin tutaj nie ma żadnego demka ani nic. Admin mógłby się troszkę zabrać za siebie, bo to raczej nie jedyna jego rzecz, którą zrobił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

jesli pobjerzecie sobie demko to 98% akcji gracza to headshoty

 

On na TP ma ponad 300 głów z 400 fragów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Brak dowodów= UB

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×