Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Mlody10

Ban zostaje odbanowanie

11 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry:mlody
Serwer:cs-kopytko.pl [dust2 only][FFA] @ pukawka.pl (de_dust2)
Twój SteamID:STEAM_2:0:1584653948
Twoje IP:176.97.253.247
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina):01.08.2015 - 22:40:07
Powód bana: Wstaw screeny na cs-kopytko.pl .Niewiem co jest bo jak weszdłem na liste banów to pisze żę nie mam bana a jak wchodze w serwer to ładuje się i wyskakuje że mam bana :D 
Nick Admina który zbanował:agniecha x
Link do screenów 3x/demka (Jeśli zostały zrobione):niezrobiłem

Edytowane przez Mlody10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś na Twoim komputerze otrzymał bana. Poszukaj screenów http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/12825-jak-wrzuci%C4%87-screeny-na-forum/

ja jestem nowy i nie wiem gdzie szukać .Gdzie szukać ?  ja o tej godzinie to ja byłem na dworzu jeszcze i nikt nie grał na moim komputerze ,oprucz mnie ,dopiero ściągnełem CS-a 

 

i przez 3 dni nie grałem 

Edytowane przez Mlody10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te same IP oraz ten sam unikalny identyfikator komputera. Powyżej podałem link z opisem jak wstawić screeny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś na Twoim komputerze otrzymał bana. Poszukaj screenów http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/12825-jak-wrzuci%C4%87-screeny-na-forum/

nie mam screenów , żadnych zdjęć ,

 

te same IP oraz ten sam unikalny identyfikator komputera. Powyżej podałem link z opisem jak wstawić screeny.

no właśnie nie są różne ja mam 176.97.253.247 a w cs-sie bana mam na ten adres ip 176.97.253.242 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Start -> Wyszukaj. Jako lokalizacje wybierz Mój komputer, zaznacz szukanie w podfolderach oraz plikach systemowych. Fraza de_dust2 - 3 pliki o rozszerzeniu bmp to screeny. Musisz je mieć, inaczej możesz nieotrzymać UB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam screenów , żadnych zdjęć ,

 

no właśnie nie są różne ja mam 176.97.253.247 a w cs-sie bana mam na ten adres ip 176.97.253.24

wyszukaj sobie bana na ten adres ip i nie będzie tego adresu IP. Taki adres IP pisze w listach banów na górze i tak tam pisze "Adres IP — 176.97.253.247. Wszystko jest dobrze, nie jestes zbanowany" a w grze nie moge wejść 

 

Start -> Wyszukaj. Jako lokalizacje wybierz Mój komputer, zaznacz szukanie w podfolderach oraz plikach systemowych. Fraza de_dust2 - 3 pliki o rozszerzeniu bmp to screeny. Musisz je mieć, inaczej możesz nieotrzymać UB.

niemam start-> wyszukaj -> wpisałem-de_dust2 - nie odnaleźiono wyników itd. 

 

wyszukaj sobie bana na ten adres ip i nie będzie tego adresu IP. Taki adres IP pisze w listach banów na górze i tak tam pisze "Adres IP — 176.97.253.247. Wszystko jest dobrze, nie jestes zbanowany" a w grze nie moge wejść 

 

niemam start-> wyszukaj -> wpisałem-de_dust2 - nie odnaleźiono wyników itd. 

ja nie moge ściągnełem o 18 zagrałem godzine poszedłem na dwór i następnego dnia wchodze i mam bana i już sobie nie pogram :D co za skurwiel o nicku : Ostry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten ktoś ma ip podobne do Twojego oraz ten sam komputer ( unikalne ID), dziwny zbieg okoliczności ale faktycznie masz stałe IP od 1 sierpnia godz. 17:29 do dziś.

 

Niech UB Support zdecyduje czy możesz grać czy jednak ban jest Twój. Jeśli uznają, że ban nie jest Twój otrzymasz instrukcje co zrobić, aby móc grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten ktoś ma ip podobne do Twojego oraz ten sam komputer ( unikalne ID), dziwny zbieg okoliczności ale faktycznie masz stałe IP od 1 sierpnia godz. 17:29 do dziś.

 

Niech UB Support zdecyduje czy możesz grać czy jednak ban jest Twój. Jeśli uznają, że ban nie jest Twój otrzymasz instrukcje co zrobić, aby móc grać.

a kiedy oni będą głosować (czy coś w tym stylu)?

 

a kiedy oni będą głosować (czy coś w tym stylu)?

to naprawde nie mój ban ,bo nawet nie zdążyłem sceernów zrobić :D i nawet to nie jest moje IP ,bo mam troszeczke inne 

 

Mam coś napisać do UB Support 

Edytowane przez Mlody10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej wątpię że ktoś ma podobne steam id. Albo ty grałeś na wspomagaczu, albo ktoś korzystał z twojego komputera (laptopa) więc nie wiem kogo chcesz oszukać. Jak ban do ciebie nie należy to ściągi sobie nowego ns-a  np. Naszego cs-kopytko.pl https://drive.google.com/file/d/0Bz474BxvChW9cFJ2THZ5TlVuWjA/view Lub w zadzwoń do dostawcy Neta o zmianę zakresu ip.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×