Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
huragan123

zbanowany - ns Potrzebna pomoc

3 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick cheatera: LoTeK
Serwer: DM+bf2
Data + dokładna godzina: 11.09.15  15:34 mapa Pool_Day
Steam ID cheatera (wpisz status w konsoli - dla zgłoszeń steam konieczny screen): brak
IP Cheatera (wpisz amx_ip w konsoli): 95.49.131.155:1024 (IP gracza w momencie gdy spotkalem go na serwie)

 

demko z HLTV

http://173653.hltv2.pukawka.pl/hltv-1509111534-fy_pool_day-1441978440-1441979340.zip 

 

Sprawa wyglada nastepujaco dzis na serwie spotkalem gracza o nicku DraQ, ktory poinformowal mnie o tym ze w/w gracz uzywal czitow podal nazwe mapy i godzine. W tym momencie byl na serwie LoTeK wiec zapisalem jego IP ktore jest podane wyzej. Postanowilem przejrzec HLTV aby upewnic sie czy rzeczywiscie tak bylo. Na nagraniu widac jak LoTeK ewidentnie czituje. Niestety nie ma IP gracza z tego momentu.. ( Chcialbym zapytac czy jest mozliwe sprawdzic czy ten gracz wchodzil na serwer o podanej porze na tym ip co ja podalem czy moze ip bylo inne w celu wykluczenia podszywki)

 

Chcialbym dodac ze podane wyzej ip jest podobne z tym ip z ktorego wchodzil NeYmar ktory rowniez otrzymal dzis bana za czity.

Wczoraj bylem swiadkiem jak LoTeK59 podczas gry zmienial nick na NeYmar co za tym idzie raczej oba nicki naleza do jednego gracza.

 

Zeby bylo ciekawiej ktoregos razu spotkalem LoTKa i LoTKa59 jak byli razem na serwie. Jak zapytalem jak to mozliwe ze LoTKow jest dwoch ktorys z nich (nie pamietam ktory) napisal ze sa rodzina ( nie pamietam bracia czy tam no kuzyni) ale no rodzina jak dla mnie wniosek nasuwa sie jeden ze skoro LoTeK59 to NeYmar ktory czitowal to LoTeK rowniez mogl.

 

Dziekuje tyle ode mnie. Za wszelkie bledy (ktorych nie chce mi sie juz sprawdzac) przepraszam ale nie spie od 4 rano wiec jestem juz zmeczony :D   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Podaj dokładne czasy gościa kiedy grał, spokojnie można z jakiego IP się logował. Wystarczy odszukać datę, gracza et voila. Tu masz logi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LoTeK wynika z tego że tak samo jak NeYmar grali na tym samym IP, lecz nie jestem pewny czy nie posiadają rozdzielonego rutera na osobne komputery (laptopy) 

Lecz z dema wynika że LoTeK jest odpalony

 

Wczoraj bylem swiadkiem jak LoTeK59 podczas gry zmienial nick na NeYmar co za tym idzie raczej oba nicki naleza do jednego gracza.

 

Polecam patrzeć w logi na jego IP. W razie wypadku jak będzie czitował banik.

 

Tyle w tej sprawie Ban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×