Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
trzeci

Stop islamizacji Polski

7 replies w tym temacie

Recommended Posts

Porażka, ale dojdzie to do Nas, na zachodzie to już normalka, a my jesteśmy zawsze zacofani w cywilizacji o min. 10 lat, także co u nich się dzieje w tej chwili to u Nas to samo będzie za kilka lat. ;] Nie ma co gdybać, rozwalają Europe od wewnątrz. Szkoda tylko, że tak wiele państw europejskich na to pozwala, łącznie z takimi dobrymi Niemcami, którzy na lewo i prawo gadają, że trzeba przyjmować i pomagać - jakie oni piękne mają serce, szkoda że takiego zabrakło za czasów Naszych dziadków. ;] Putin to nie zmartwienie, on i tak nic nie zrobi, bo to nie jest głupek, natomiast wszystkie młotki ze wschodu czy afryki to kretyni jakich mało. Ukradniesz koze jednemu czy drugiemu to Cie zakopią albo spalą żywcem. Zalewają Nas z każdej strony, tym bardziej że nie tylko przyjeżdżają, ale mnożą się jak grzyby po deszczu w całej Europie. Model dzisiejszych rodzin to jaki jest? 2+1, 2+2? 2+3, ale to już coraz rzadziej, nie mówiąc o 2+4 i wzwyż, a tych muslimów to z 2+7 min. a może i z 3+10, bo przecież jeden samiec alfa ma nieraz po dwie, a nawet trzy żony. Po prostu na jednego czarnego przypada średnio z 7 dzieci tak na moje oko. Do roboty nie chodzą bo to lenie, a im więcej dzieci tym wyższy socjal dostają, więc nic dziwnego, że jadą z koxem porządnie. Tym bardziej, że coraz więcej rodzin już żyje w Europie od pokoleń, a to jest gorzej, bo dzieci w następnych pokoleniach to już nie imigranci, uchodźcy itp. itd. tylko prawni obywatele od urodzenia. Wygonisz francuza ze swojego kraju? Bo co, bo jest czarny?

Ehh... Ubolewam nad jednym, szkoda, że czarni to nie żółci. Z dwojga złego wolałbym chińczyków i innych skośnookich z rozumem w Polsce i Europie niż czarnych z normalnymi oczami i bez rozumu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Like 1

Ci Uchodźcy to też niezłe ancymonki. Jak napisał, jeszcze bym zrozumiał, jakby w większości to były kobiety z dziećmi i ludzie starsi ... ale nie. W większości są ludzie młodzi, którzy zamiast walczyć o swój kraj, wolą sobie przejść do innego, bardziej zamożnego kraju na tzw. Gotowca i tam stopniowo z czasem przejmować kontrolę i starać się o coraz to szersze prawa dla "prześladowanej" (w takich krajach jak Niemcy, Francja itd) mniejszości narodowej.

 

To jest poniekąd śmieszne. Wprowadzać uchodźców to jedno, ale niech ta grupa żyje na NASZYCH warunkach, a nie, że narzucają swoje. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×