Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Małpa

 • Content Count

  1,166
 • Posts on chatbox

  2,042
 • Donations

  45.50 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

937 Władca postów

About Małpa

 • Grupa VIP

Profile Information

 • Płeć:
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

18,264 profile views
 1. Cześć, poznamy sie?
 2. Tak. Pierwszy raz w 2020 na jesień najprawdopodobniej bezobjawowo - testu nie miałem, ale 4 osoby w domu miały objawy, z czego 2 osoby z wynikiem pozytywnym. Pozostałe 2 testu nie miały. Drugi raz na początku 2022 w lutym po dwukrotnym szczepieniu - ostatnie było w czerwcu 2021, akurat jak miałem się zapisywać na trzecią dawkę, ale jak zachorowałem, to zrezygnowałem i raczej w domyśle należy przyjąć, że na zrezygnowaniu poprzestanę. Była gorączka, ogólne rozbicie, ból oczu, a kaszel jeszcze przez następne 3 tygodnie się utrzymywał.
 3. Próbowałeś zresetować router i jeszcze raz go skonfigurować? Zwróć też uwagę czy poprawne DNS'y masz.
 4. Jakiego antywirusa używasz? Sprawdzałeś może czy na telefonie występuje ten sam błąd, ale łącząc się z internetem przez Wi-Fi domowe, a nie transmisję danych, lub na innym PC połączonym przez Wi-Fi?
 5. Masz antywirusa na kompie zainstalowanego? Może to być kwestia firewalla. Czyściłeś dane przeglądarki + DNS? Ew. sprawdzałeś czy na innej przeglądarce jest podobny problem?
 6. stary nick: Xzentley nowy nick: Małpa nick/ID ze sklepiku: 537 Błąd przy zasileniu sklepiku, lecz 1,5 PLN przelane. Jak trzeba będzie, to wyślę SS błędu i potwierdzenie transakcji.
 7. GOAT: (Greatest Of All Time) @DamianiatkoBBc) AWP: @302, @AWP.exe, @CreO MP5: @{WGW} Dodo, @popapraniec^^ AK-47/M4A1: @todrunk, @Cappy2495, Deagle/USP: @Diil Or Die Kosy: @Drew Stratford, @Nevertrust Atmosfera: @konopkaa, @Sylwia., @Psychol !!! Bot: @--<<daro>>--, @RudaNaRapie Teammate: @silny:*, @Asia ;*, @Leito W pamięci pozostaną też: @GRINGO, @peacemaker, @Klatkujący Sebek, @Hawk, @Przemek_1991, @zuza, @Cycu :), @Da Miano, @Mr.Boss. "...and all those I forgot. ...or neglected. ...or ignored. ...or lost." - Dave Johnston -
 8. No co tam  mordziaty?

  1. Nevertrust

   Nevertrust

   Ten Pan już tu nie mieszka :)

 9. Skoro pytasz też i o Golfa, to znaczy, że nie tylko te 2 samochody w ankiecie chodzą Ci po głowie. Przymierzam się do sprzedaży swojego prywatnego samochodu, tylko że to sedan w benzynie jeżeli byś był zainteresowany.
 10. Małpa

  Mute

  To fakt, lipa jest na serwerze jak się drą. Banować, mutować i się nie rozczulać, ale niech mi ktoś tknie Konopkę. To znajdę i będzie przypał na serwerze!
×