Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Małpa

 • Content Count

  1,164
 • Posts on chatbox

  2,012
 • Donations

  45.50 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

936 Władca postów

About Małpa

 • Grupa VIP

Profile Information

 • Płeć:
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

16,641 profile views
 1. Próbowałeś zresetować router i jeszcze raz go skonfigurować? Zwróć też uwagę czy poprawne DNS'y masz.
 2. Jakiego antywirusa używasz? Sprawdzałeś może czy na telefonie występuje ten sam błąd, ale łącząc się z internetem przez Wi-Fi domowe, a nie transmisję danych, lub na innym PC połączonym przez Wi-Fi?
 3. Masz antywirusa na kompie zainstalowanego? Może to być kwestia firewalla. Czyściłeś dane przeglądarki + DNS? Ew. sprawdzałeś czy na innej przeglądarce jest podobny problem?
 4. Panie, maszyna z Cupertino kupiona?

 5. Hi Mister <lustro>;

  1. Kondziu

   Kondziu

   Dokładnie, emotka mnie przedstawia :D

 6. :ph34r:

  1. Show previous comments  27 more
  2. Małpa

   Małpa

   Podobno ma być mniejszy ten notch, nie jakoś szczególnie, ale coś ma być lekko zmienione. Zobaczymy. Miałem przesiąść się na 12,  ale nie było ciśnienia jakoś. Poza tym Watche mają też wyjść kanciaste na jesień. Będzie ogień. :P 

  3. Byastil

   Byastil

   siema ijak tam ip13 ;D

    

  4. Małpa

   Małpa

   Zbieram na 14. xD Bo przez rok jeszcze mój będzie wspierany - do września, no to akurat idealnie. :D 

 7. stary nick: Xzentley nowy nick: Małpa nick/ID ze sklepiku: 537 Błąd przy zasileniu sklepiku, lecz 1,5 PLN przelane. Jak trzeba będzie, to wyślę SS błędu i potwierdzenie transakcji.
 8. GOAT: (Greatest Of All Time) @DamianiatkoBBc) AWP: @302, @AWP.exe, @CreO MP5: @{WGW} Dodo, @popapraniec^^ AK-47/M4A1: @todrunk, @Cappy2495, Deagle/USP: @Diil Or Die Kosy: @Drew Stratford, @Nevertrust Atmosfera: @konopkaa, @Sylwia., @Psychol !!! Bot: @--<<daro>>--, @RudaNaRapie Teammate: @silny:*, @Asia ;*, @Leito W pamięci pozostaną też: @GRINGO, @peacemaker, @Klatkujący Sebek, @Hawk, @Przemek_1991, @zuza, @Cycu :), @Da Miano, @Mr.Boss. "...and all those I forgot. ...or neglected. ...or ignored. ...or lost." - Dave Johnston -
 9. No co tam  mordziaty?

  1. Nevertrust

   Nevertrust

   Ten Pan już tu nie mieszka :)

 10. Skoro pytasz też i o Golfa, to znaczy, że nie tylko te 2 samochody w ankiecie chodzą Ci po głowie. Przymierzam się do sprzedaży swojego prywatnego samochodu, tylko że to sedan w benzynie jeżeli byś był zainteresowany.
×