Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Cycu :)

BOTY TP

13 replies w tym temacie

Recommended Posts

Całkiem nie, na moje niech grają 2, tzn. 1vs1, jak wbije jakiś gracz zostanie jeden bot, a jak wbije następny gracz juz botów by nie było, ponieważ tak jak jest teraz ciężko się z nimi gra, bo np plantują się na b gdy bs jest zablokowany.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zostawcie juz te boty w spokoju...

Jak jest więcej osób to znikają w czym problem?

 

Tak, jednak tu jest inny przypadek, nima ludu na TP :) oczywiście boty mają pomóc w frekwencji. Jednak ktoś wbije i nawet zmusza się żeby z nimi grać i padnie pierwszy czy drugi, to może podziwiać jak jego wirtualni kompani kampią pozostały czas rundy nudnie lekko poruszając bronią, no i taki typ wyjdzie z nudów, wbiję następny i znowu to samo. Myślę, że ja jak będę miał czas postaram się jakoś ruszyć tym serwerem, tak samo inni, można na dd2 na auto say'u zaprosić graczy na TP. Nie wiem, napiszcie: "Znudził ci się Only DD2 wbij na nasz Team Play" (Mało przekonujące, ale no coś takiego)

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Like 1

2 boty no mogły by zostać, przesadziłem żeby całkiem usunąć, że nawet jeśli jeden gracz czeka na reszte to może w tego jednego postrzelać. Jednak tak jak Sebek pisał. Toczy się gra 2 vs 1 na przykład i prawdziwi gracze zginą i muszą oglądać kampiące boty.

 

A propo reklamy każdy ma kolegów w szkole, czy po sąsiedzku którzy grają w CS 1.6 to może przecież powiedzieć, napisać na FB że jest taki serwer i podać IP i żeby tak dalej. Koledzy kolegom przekazywać i tak dalej i tak dalej. Można na swoich FB dodawać posty z IP serwer i jakimś zachęcającym tekstem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi pozostało apelować o ograniczenie graczy AI, gdyż dzisiaj (z godzinę się bawiłem) znowu było ze 2ch 3ch "żywych playerów" i wyszli podziwiając botki w akcji. Lepiej ograniczyć liczbę do 2ch 3 ch botów, po to żeby potencjalny gracz, nie nudząc się czekał na ogarniętego przeciwnika, bawiąc się z nimi. Wydaję mi się że im więcej tutaj botów tym bardziej to szkodzi w odbudowaniu tutejszego TP

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Like 1

zróbcie coś z tymi botami. Masakra! Jest 2/3 graczy i wszyscy giną na początku rundy bo często tak jest i zostaje 2/3 botów i kampią całą mapę w ogóle się nie ruszając. Wszystkich graczy to denerwuje i po prostu wychodzą z serwera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety, ale boty zostają. Nie będę tutaj się dużo rozpisywać, bo było to poruszane wiele razy. Nie chcesz botów? Zapraszaj znajomych!

Usunąłem 1 bota. Obecnie jest 3 vs 3, a jak ktoś wchodzi boty wychodzą.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×