Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
DamianiatkoBBc)

zbanowany - ns Karabama

3 replies w tym temacie

Recommended Posts

Twój nick z gry:                                                                                                             DamianiatkoBBc)
Nick cheatera:                                                                                                              Karabama
Serwer:                                                                                                                        Only DD2 
Data + dokładna godzina:                                                                                            2016-05-27 - 13:43:18
Steam ID cheatera (wpisz status w konsoli - dla zgłoszeń steam konieczny screen): STEAM_2:0:630987385
IP Cheatera (wpisz amx_ip w konsoli):                                                                        87.204.158.240

Wh 100% koleś przez ściany nawalał ile mógł cycu był zajęty a innych adminów nie było więc zgłaszam tu bo wyszedł :D

• Like 1

No pewnie bo nie mam co robić :)

Gram czysto i tyle mam do powiedzenia chcesz to oglądaj se moje demka i rozpisuj jeżeli admin stwierdzi że cheat'uje to poproszę o rozpatrzenie

po 1... Wszystkich adminów bo wiem że gram czysto :(

po 2... żeby moje demko zobaczył też Volly bo gra na podobnym poziomie :)

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.