Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
mythbusters

zbanowany - ns Podejrzenie o WH

1 odpowiedź w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: MYTHBUSTERS
Nick cheatera: Finish.Pro rotkiw
Serwer: Only DD2
Data + dokładna godzina: Powiedzmy, że 13:15
Steam ID cheatera (wpisz status w konsoli - dla zgłoszeń steam konieczny screen): Na SS'ie poniżej
IP Cheatera (wpisz amx_ip w konsoli): Na SS'ie poniżej

 

Demko (wzięte z HLTV, aczkolwiek już je tutaj zapodam): http://www47.zippyshare.com/v/UUv83CMw/file.html

 

SS z IP Cheatera i Steam ID:

80833747919501790341.png

 

Wszystko dzieje się mniej więcej między 10:00 a 17:00 minutą demka. Moje dwie akcje wzbudzające podejrzenie:

1) 15:50 - 15:54 - Skan kompletnie "z dupy". Nie widział mnie, nie słyszał, a dostałem skan za 12

2) 16:40 - 16:44 - Kiedy patrzę na galę, On "przyhamował", kiedy się obróciłem na długą, On wyszedł. Albo timing Boga, albo coś nie halo 

 

Dodam od siebie, że koleś po prostu miejscówek nie sprawdza czego dowodem jest chyba 2 runda na demku kiedy kampiłem czekając na niego z długiej ... On nawet nie sprawdził miejscówki (nie spojrzał się nawet w stronę CT), a w ostatniej rundzie kiedy przyjąłem dosyć niestandardową pozycje jak na realia tego bardzo zaciętego meczu, czyli stanąłem na midzie (przy CT) On przechodził sobie spokojnie długą i wcelowany był w miejsce, gdzie dokładnie stałem. Jak dla mnie trochę dziwne, ale może to być też dziwny zbieg okoliczności ... mimo wszystko postanowiłem go zgłosić :) 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszechwiedzący po prostu :mrgreen: A tak serio, to patrzy po ścianach masakrycznie jak choćby przy akcji na gali...

 

Ban dodany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×