Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Filip Hoder

odbanowany Flokos ss

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: Flokos . 
Serwer: cs-kopytko only dd2 
Twój SteamID:
Twoje IP: 91.222.24.113
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 2016.06.14-  21:21:57
Powód bana: Wstaw screeny na cs-kopytko.pl
Nick Admina który zbanował: Cycu :)
Link do screenów 3x/demka (Jeśli zostały zrobione): http://speedy.sh/sGqVR/Desktop.rar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwilka, jeszcze demko ;)



demko: http://www17.zippyshare.com/v/8nPFeAdz/file.html

 

 

03:46 do 03:58 - jeździ dwa razy modelowo po ścianie przy drzwiach( dobrze widać na 1/2 lub 1/4), ale nie słyszał gościa(szedł na "cicho") bo słyszał tylko piach, tupanie było dopiero słychać jak sie odwrócił

06:15 do 06:36 - patrzy "przez drzwi" i zobaczył gościa(jak oglądałem to widziałem na ESP, ale niestety nie nagrywałem wtedy własnego demka), potem się cofnął i dopiero jak gość poszedł na długą(chyba z awp)  to wyszedł na AFK graczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

03:46-0:58. Jeździ, ale nie modelowo. Uważam, że w ten sposób kontrolował jednocześnie wejście do Anarchii i wyjście z Anarchii na długą. f0rest, bo to gracz, który go w Anarchii zabił zanim do niej wszedł spuścił Shift, więc tupanie było słychać, natomiast Flokos jak to usłyszał to wtedy się automatycznie odwrócił.

06:15-06:36, tego nie rozumiem z tą długą. :D I nie wiem, o którego Ci chodzi, pisząc, że "zobaczył gościa". :> Dla mnie akcja czysta i nie widzę w niej nic podejrzanego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Xzentley chyba masz rację, bo kilka razy to oglądałem i wygląda na czysto. Tylko jak to oglądałem przy pomocy ESP to centralnie po nim jeździł przy tej anarchi, gdy ten sie zbliżał to pn centralnie w niego. Ale może przypadek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SS czyste, ale kolega ma podmienione modele graczy. Na 3m zdjęciu przeciwnik z TT wychodzi z ciemni TT i rzuca granata. Jest odziany w czerwony, rzucający się w oczy sweterek. Taki model ułatwia widoczność przeciwnika co jest niedozwolone w rozgrywce na serwerach CSK.

 

§ IV. Oszukiwanie / Cheatowanie

 

4. Zakaz używania modeli graczy, które w znacznym stopniu poprawiają widoczność przeciwnika lub umożliwiają łamanie innych punktów regulaminu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Usuń obecne modele na standardowe. Jak zostaniesz złapany jeszcze raz to ban będzie dłuższy. 

 

Ban zmieniony na 1 dzień 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×