Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick w grze: Wraith
 
2. SteamID: STEAM_0:0:76027665
 
3. Wiek: 20

4. Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Wraith/193.33.177.12:27126/

5. Doświadczenie: 9/10, były właściciel sieci, wielokrotny admin na kilku serwerach, cs 1.6 nie kryje dla mnie tajemnic od strony admina jak i również ftp
 
6. Napisz kilka zdań o sobie: kończę klasę 4 technikum o profilu informatycznym, interesuję się piłką nożna, muzyką oraz historią
 
6. Mikrofon: Posiadam

7. Akceptujesz regulamin admina?: Tak

8. Reklamy [5x] / Nick + ID w sklepiku:

 
 
 
 

 

9. Linki do poprzednich podań: Brak

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Nie wiem jak t reklamy, bo jestem na telefonie. Ale jestem na tak, nie raz Cie widziałem na serwie, wiek na plus, AMX również ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Ostatnio coś się rozmijamy na serwerze. Że tak napiszę, nie pamiętam już kiedy z Tobą grałem, ale gdy grałem to zawsze byłeś w porządku. Ogólnie widać, że nie mamy do czynienia z żółtodziobem. Masz doświadczenie i rozważnie banujesz graczy. Frekwencja przyzwoita, może nie w tym tygodniu, ale ogólnie na podstawie GT średnio tę godzinkę przegrywasz. Dogłębnej analizy nie będę przeprowadzać z wiadomych względów. Złożyłeś podanie, a więc jest to znak, że najprawdopodobniej dostałeś zielone światełko od Admin JR lub Opiekuna Serwera. Jeżeli oni nie mają nic przeciwko, to czy my możemy mieć? Możemy, ale po co?  :mrgreen: Po prostu, popieram Twoje podanie. Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Jestem na Tak,miły.kulturalny,coś tam strzela(czasami za dobrze :P),reaguje na zgłoszenia szybko-TAK 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Może nie mieliśmy okazji tak ze sobą grać ale wiem że jesteś doświadczonym graczem jak i adminem , samo mówi za siebie że miałeś swoją sieć i dużo wiesz na temat admina . Nie pozostaje mi nic innego jak być na tak , powodzenia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

podanie akceptowane.

Witaj w szeregach!!!

 

@edit 06.12.2018

Ranga odebrana - niska aktywność na serwerze (niecałe 8h w ciągu ostatniego miesiąca).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×