Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

5 replies w tym temacie

Recommended Posts

Twój nick z gry: kertiz
Serwer: dd2
Twój SteamID: VALVE_0:4:2027438390
Twoje IP: 212.96.236.88
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina😞17.11.2018 - 23:13:39
Powód bana: Czitujesz
Nick Admina który zbanował: Wujaszek
Link do screenów 3x (Jeśli zostały zrobione😞

 

Nie wiem co napisać, czekam na rozpisanie demka i UB. Gram z Wami już trochę i wydawało mi się, że już na mnie popatrzyliście wystarczająco. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Like 3

Po proszę jak Black o rozpisanie demka 

Wujaszek podaj powody zbanowania czyli rozpisanie demka, żeby nie było, że gracz czeka dłuższy czas czyli kilka dni. Proszę o jak najszybsze rozpisanie demka. 

ps. sorki, ze tak pisze ale nowy gracz założył konto :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam, wiem że dział UB i raczej nie powinnam się tu wypowiadać, ale nie znalazłam nigdzie w dziale zakazu więc sobie pozwole szczególnie że gracz czeka, a moim zdaniem jest niewinny  :D

Widziałam demko i nie zauważyłam nic co wskazywałoby na czity. To znaczy pewności nie mam bo nie widziałam tego samego co Admin bo wiadomo ma to jakby wh gdy kogoś obserwuje, ja oglądałam na sucho więc trudno mi powiedzieć czy gracz celując w winkiel wiedział że tam ktoś będzie czy nie. ( To raczej może potwierdzić tylko admin banujący, tylko pytanie czy będzie wiarygodnym świadkiem?) Natomiast moją uwagę zwróciło zachowanie Admina, mianowicie któryś raz z kolei oberwał właśnie w taki sposób i postanowił dać bana. Ok wszystko spoko, tylko:

dlaczego dał bana obserwując go raptem 2 rundy, w których nic konkretnego się nie wydarzyło? (mówiąc konkretnego mam na myśli latanie na bezczelu z odpalonym całym zestawem, tak jak robi typowy cziter random)  (12-15 minuta) 

 dlaczego dał bana za czity, nie robiąc ss'ow? 

dlaczego banując napisał "trudno najwyżej będzie afera"?

Łatwo wyciągnąć wnioski, że admin popełnił błąd.

Mnie osobiście uczono, że zawsze gdy kogoś nie jesteśmy pewni robimy ss'y by potwierdzić podejrzenia. Tu widać, że Admin nie miał pewności, mimo wszystko wlepił bana, którego daje się raczej osobie która jedzie na wszystkich możliwych czitach i się z tym nie kryje. 

Chciałabym tym postem zachęcić kogoś, z uprawnieniami do przejrzenia demka, oceny i ewentualnie o decyzji w sprawie bana. 

https://www27.zippyshare.com/v/QhdtRHMT/file.html - Demko dla leniwych :d

Edited by Aguska23

Share this post


Link to post
Share on other sites

UB

PS. SS'y się robi pod kątem WH. W tym przypadku Admin banujący stwierdził, że gracz ma AIM'a lub inne wspomagacze, które nie wymagają SS'ów. Niemniej jednak rozpisane podejrzane akcje (3x) dostarczone na PW są czyste. Z tego co słyszałem, demko jest zlagowane. Nie wiem, u mnie ten problem nie występuje. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Like 1
  • Thanks 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×