Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Aguska23

Koncerty

7 replies w tym temacie

Recommended Posts

Lubicie chodzić na koncerty?

Na jakim byliście ostatnio?

Ja uwielbiam muzykę na żywo chodzę praktycznie na wszystkie rockowe/punkowe/metalowe 🤘 koncerty i wydarzenia muzyczne w Trójmieście. W sobotę wybieram się na koncert Luxtorpedy w Iławie i za tydzień Ilusion w Gdańsku.  Dziś z kolei jest koncert Bring me the horizon w Amsterdamie na którym miałam być jednak powrót do Polski mi się przyspieszył. Z koncertów na jakich byłam w tym roku ( nie licząc wooda) to: Ilusion, Farben Lehre 2x, Bullet For My Valentine, Asking Alexandria, Zenek (Kabanos) x2 i jakieś mniejsze zespoły podwórkowe. Niestety ten rok był słaby bo siedziałam w Holandii, ale na przyszły już zbieram bilety ;D Planuje na pewno Mystic Festiwal. 

U mnie słabiutko było:

Metallica w spodku 1996,

Odjazdy 1996 

Metallica 1999 w Warszawie  - mam bilet, ale nie dojechałem. 

Inne jakieś małe lokalne.

Reasumując zazdroszczę Ci tych wszystkich koncertów - szczególnie Illusion i Kabanos

A teraz? teraz już mi się nie chce 

Super, koncert za zajebiste! Ja byłam ostatnio 9/11 na Hinol + Polska Wersja. Teraz 21/12  Bonus RPK + goście bo to facet mojej koleżanki a swoich trzeba wspierać i potem 19/01 albo Hinol albo Śląski hip hop festiwal! :)

29 minut temu, Nevertrust napisał:

U mnie słabiutko było:

Metallica w spodku 1996,

Odjazdy 1996 

Metallica 1999 w Warszawie  - mam bilet, ale nie dojechałem. 

Inne jakieś małe lokalne.

Reasumując zazdroszczę Ci tych wszystkich koncertów - szczególnie Illusion i Kabanos

A teraz? teraz już mi się nie chce 

Na Ilusion zapraszam 29.11 do Gdańska :D

Też na Metallice miałam bilet w tym roku, ale nie mogłam :< 2  lata temu wywalilam bilet na rammsteina i limp bizkit  bo mieli z nimi grac bullet for my valentine, ale w ostatniej chwili odwolali i sie wkurzyłam ze przejechalam cala polske na marne bo tylko na bulletow chcialam isc :D , a tak to byłam jeszcze 2 razy na slipknocie i w przyszlym roku tez jade :D

w ogole jak to ci się nie chce?  ja to uwielbiam szalec w pogo (na punkowych koncertach jest najlepsze) 

https://www77.zippyshare.com/v/FqbO5FMJ/file.html - apropo kabanosa

https://www77.zippyshare.com/v/ryeFcQ7L/file.html - a to z koncertu bulletów 

No co ty daj spokój na jednym z koncertów Farben Lehre nawet Pan w podeszłym wieku się bawił.. Ile razy mnie złapał przed upadkiem ;D Wtedy mocno ucierpiałam, w szpitalu musiałam się tłumaczyć że nie jestem ofiarą przemocy domowej bo miałam dwa siniak na ramionach wielkości 15cm tak jakby ktoś mnie trzymał za ramiona z ogromną siłą. 

• Haha 1

Jeśli są gdzieś w pobliżu, to wyruszam w podróż ze znajomymi żeby posłuchać trochę muzyki na żywo. Ostatnie koncerty, na których byłem:

-IRA - Kraków oraz Bibice

-Lady Pank - Sulmierzyce

Sylwia Grzeszczak - Sulmierzyce

-Video - Szczekociny

-Enej - Kraków

-Strachy Na Lachy