Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
NewS77777

Skarga na Admina

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na: Gracz/Admin zarowa:D
2. Nick oskarżyciela (z gry):NewS
3. Nick oskarżanego (z gry):zarowa:D
4. Dokładna data (dzień+godzina):01-05-2019  godzina 19.00
5. Mapa:Dust_2
6. IP oskarżonego:idt
7. Steam ID oskarżonego:idt
8. Dowód przewinienia:nic nie zrobiłem tylko ledwo co weszedłem na serwer to odrazu dostałem ban na tydzień
9. Dodatkowy opisnie wiem o co chodzi  proszę o  wyjaśnienia za co ban na tydzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest coś takiego jak lista banów i tam możesz sprawdzić za co dostałeś bana. Po szybkim sprawdzeniu wydaje mi się że może to być pomyłka bo ban który dostałeś jest za granie na aktywnym banie a spowodować zaistniałą sytuację mógł wcześniejszy ban od innego admina na graczu NewS. za czitowanie. Podobne nicki, łatwa pomyłka. Nie wiem czy tak było i niech wypowie się @zarowa tylko nie wiem czemu zamiast normalnie wyjaśnić sprawę to od razu piszesz skargę, admin jest tylko człowiekiem i ma prawo się pomylić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój nick ma bana ( oczywiście to mógł być ktoś inny ) podejrzanie wiesz kto gdzie stoi ( możliwe ze masz dobre słuchawki i doświadczenie ) fakt zamiast aktywny mogłem dac SS'y . Proszę dac mu UB .  A ciebie NewS przepraszam następnym razem dam ci ss'y . Temat do zamknięcia . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zarowa Nie pierwszy dzień masz admina. W razie jakich kol wiek pomyłek należy kontaktować się z UB-sami. 

Jak masz jakieś wątpliwość wobec gracza zrób ss-y albo nagraj demo.

@NewS77777 UB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×