Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
surax

Propozycja by nowy użytkownik

Brak odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dołączyłem tutaj kilka minutek temu i zmieniłbym kilka rzeczy na tym forum

1. Zmieniłbym kolorystykę np. Niebiesko Czerwona ponieważ bolą mnie oczy od tego białego ( chyba, że idzie to zmienić )przez co forum wygląda na przestarzałe

2. Zmienienie ogólnego wyglądu forum np. popatrzccie na inne fora ponieważ to wygląda przestarzale i ciężko coś znaleźć

3. Ja bym dał dział grafik pod "Rekrutacja forum" dzięki czemu łatwiej byłoby można to znaleźć ja musiałem to szukać wpisująć ctrf+f

4. Zmienienie awatarów z kwadratowych na okrągłe wyglądało by to o niebo lepiej

5. Przeniósłbym najnowsze tematy wyżej ponieważ łatwiej byłoby je znaleźć (może to tylko moje odczucie ale ważniejsze są nowe tematy niż np. top posterów

 

Były to moje propozycje nie każdemu mogą się spodobać ale mnie ( Nowego użytkownika ) to forum odstrasza m.in przez te kolorki i jest takie przestarzałe wystarczy wejść na inne forum ( gdyby ktoś z moderacji chciałto mam znalezione bardzo ładne od którego moglibyście isę zainspirować )

I tak trochę na tym forum panuje nieład przez 10 minut szukałem zakłądki którą chce znaleźć 

Sorki za błędy

 

Edytowane przez surax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×