Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Nevertrust

apel - prośba

6 replies w tym temacie

Recommended Posts

Apeluję do graczy DM.

Jeżeli pojawia się wybór następnej mapy, przeczytajcie propozycję map. Nie wciskajcie na ślepo 1. Efekt wciskania z automatu 1  jest taki, że po zmianie wychodzicie z gry, bo penisowa mapa. 

Odpowiedni wybór mapy może sprawić, że będziemy się zabijać wzajemnie a nie tłuc boty :)

• Like 2

Raczej to nic nie da bo większość graczy nie odwiedza forum . Jeszcze mam taka propozycje jeżeli jest możliwość ze strony technicznej zrobienia tego a mianowicie mamy do wyboru np 4 mapy pod klawiszami 1,2,3,4, jeśli wybierzemy którąś z nich pokazuje nam znowu dwie opcje np pod klawisz 1 potwierdz wybór 2 zmien wybór. Pamiętam jak jeszcze grałem zdarzało się ze wybierając bron w tym samym momencie wskakiwalo wybieranie map i zamiast broni wybieralem niechcący mape. Może to tez poprawi ta sytuację ale to temat do przedyskutowania. 🙂

• Like 2
7 godzin temu, Blackhill napisał:

Jak widać małe zainteresowanie tematem . Pomyślał bym nad jakimiś rozwiązaniem nominowania map pod koniec rundy.

Myślę ze moja propozycja wyżej rozwiązała by problem w 75% 😁

Myślę ze moja propozycja wyżej rozwiązała by problem w 75% 😁

Gdzieś już taka opcję widziałem ale to było dawno temu. Można nad czymś takim pomyśleć.

W sumie trochę łatwiejsze rozwiązanie niż moje i tez może pomóc. Tylko plusem mojego jest to ze jeśli źle trafisz w klawisz (tak zdarzają się takie przypadki 😇) to będziesz miał opcje zmien wybór.