Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
prosto9

opiekun serwera

2 replies w tym temacie

Recommended Posts

Gram codziennie na tym serwerze i co sie na nim odpierdala to chyba nie jestescie swiadomi. skladalem o opiekuna serwera nawet zadnej odpowiedzi nie dostalem. I nie widze by jakiś admin sie interesował tym serwerem, mój pierwszy raz na tym serwerze był 2 lata temu miałem chwilową pauze od cs'a ale to co sie dzieje teraz  na tym serwie to jakas tragedia. Zróbcie porządek z dzieciarnia na hakach. ( KIEDYŚ BYŁ PORZĄDEK I SPOKOJ ).... A teraz dno..

Edited by prosto9

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Not Like 1
  • Haha 1

z takim podejściem to możesz być opiekunem swojego serwera postawionego na botach, brak kultury to juz pierwszy argument na minus,generalnie temat do spamu:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Like 1
  • Thanks 1

yyyy kiedyś to były ... przypuszczam ze chodzi ci o DD2. osobiście jestem świadom tego co się tam dzieje ale na patodzieci nic ci nie poradzę nie mam czasu siedzieć na serwerze 24/7. Ostatnio to mi w ogóle odeszły chęci na cs jak się patrzy na ta patologie. (Pozdrawiam moich fanów) Nie widzę żebyś cos składał wiec jak ma ktoś ci odpowiedzieć. :)  A tak poza tym tu masz link do wzoru na skargę 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×