Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
PROrok

Podanie o Administratora

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z Serwera:PROrok :D

Steam ID - STEAM_0 : 0 : 1542221373

Staż gry (Minimum 2 lata):3 lata

Wiek (Minimum 16 lat):17

Czas spędzony na Serwerze (Minimum tydzień):3,3tyg.

Aktywność na forum (Minimum 20 postów):Dziennie wchodzę co 30 min. sprawdzać posty , waidaomości , ale również tworzyć posty więc powoli będę je nabijać do dwudziestu.

Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS:Bardzo Dobre

Znajomość AMXX (x/10):9/10

Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem:Stworzyłem wiele serverów które miały ponad 25 osób dziennie . Wiem bardzo dużo o AMXX oraz znam wszysykie komendy dla administratora.Również Na serverze COD MOD Cs Kopytko zauwarzyłem że gra wele cheaterów. Chciałbym wam pomóc w rozwijaniu servera.To wszystko ;)

Czy będziesz płacił składki? (Składki wymagane. Przelew na konto 10zł, albo wysłanie sms doładowującego mój portfel kwotą 9.96zł który Ciebie kosztuje 23.18zł brutto):Miesięcznie składał będę podaną kwotę SMS-em

Kontakt:Gadu Gadu , Skype. Skype- Albert Karkut Gadu Gadu nr - 7146843

 

I jeszcze jedno mi nie chodzi o to ze jak dostane admina to bede nabijac posty chcialbym aby Podanie sie przyjelo a admina dostac jak nabije 20 postow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no teraz ok ;)

napisz gg 5581020 po 17 bo tak wracam z pracy to dam Ci dalsze info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

erOkest, Petrus wie co ma robić, a ty nie nabijaj bezsensownych postów... Udzielanie się na forum to nie mówienie tego co należy do moderatora/administratora... oni doskonale znają swoją rolę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×