Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
mANsHEL

Ikony Avatarów STEAM

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Po półrocznej przerwie gry w cs'a postanowiłem znowu zagrać, ale kiedyś jak grałem to jak się naciskało TAB to pokazywało statystyki i avatary przy nickach graczy, którzy mają steam. Teraz jednak nie pokazuje mi tych avatarów na żadnym serwerze. Wiecie może czemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 1280x720 to za mała? :o Może dlatego, że gram na laptopie, ale wcześniej grałem na stacjonarnym i tam też miałem panoramiczny ekran, więc nie wiem czemu teraz tak mam... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mam w cs'ie ustawioną taką, nie ogólnie w całym komputerze. Na kompie mam 1600x900, a w cs 1280x720.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to może na lapku tak widać :P nie wiem nie grałem na laptopie ;p xd wiem, że na stacjonarce tak sie zmienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petrusiu na lapku widac normalnie Avatarki. Dostosuj rozdzielczosc do 1024 x 768 to jest podstawowa rozdzielczosc komputera. Jak to nie pomoze to poszperam troche i postaram sie cos znalezc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja jak mam na widescreen to tylko mam dwie rozdzielczości: 1280x720 i 1600x900. Ostatnio próbowałem to na 1600x900 widać avki, no ale to za duża dla mnie rozdzielczość przy grze w cs'a i dlatego gram na tej pierwszej i tylko na tej nie mam avatarów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avatar nierobi czy masz lapka czy komputer zalezy od rozdzielczosci i objetosci avatara (tak mi sie zdaje z tego co wiem bo moj kumpel ma lapka i jest wszystko pieknie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no ja jak mam na widescreen to tylko mam dwie rozdzielczości: 1280x720 i 1600x900. Ostatnio próbowałem to na 1600x900 widać avki, no ale to za duża dla mnie rozdzielczość przy grze w cs'a i dlatego gram na tej pierwszej i tylko na tej nie mam avatarów.

 

Nie możliwe :)

Musisz mieć wszystkie rozdzielczości do 640x480 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie rozdzielczości na 1024 700 coś,mi działa elegancko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×