Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
gargii

Sprawa na serwerze CoD ...

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zapewne większość graczy ma ten sam problem co Ja , zatem chodzi mi o to , że na serwerze roi się od cheaterów , co nie wejdę , żeby sobie spokojnie pograć , to ktoś mi to uniemożliwi ... to ktoś z wh to ktoś z aimem .. tak nie może być , proponuje zrobić jakąś rekrutacje i jednego czy dwóch porządnych adminów wziąć oczywiście to tylko Moje zdanie ,. Pozdrawiam Gargi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gargi ja mam ten sam problem .... banuję ich ale w większości mają neostrade..

Po za tym ja sam na ogarniecie całego serwera to jednak za dużo xd Zwłaszcza że ostatnio mam mało czasu ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiem rozumiem Cię , właśnie dałem podanie na admina ;) , jak na razie jest dobrze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZITERZY BYLI SA I BEDA NIESTETY ALE MOZNA ZAPOBIEC ZWIEKSZENIEM ILOSCI ADMINOW LUB JAKIMIS ANTY CZITAMI COS JAK SXE I NA TO ROWNIEZ SA CZITY ALE NIEKAZDEMU SIE CHCE SZUKACI NIE KAZDY WIE ZE SA NA SXE CHAXY :0

JEST TO ZALETA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety wystarczy ze nie ma adminów to dzieci "NEO" Aim + wh ON . Niestety to jest nieuniknione ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio proszę kumpli którzy grają żeby do mnie na kom. dzwonili jak co i ogarniam trochę ale wiadomo człowiek tez chce pożyć w realu i nie da rady biegać do kompa co chwilkę :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CZITERZY BYLI SA I BEDA NIESTETY ALE MOZNA ZAPOBIEC ZWIEKSZENIEM ILOSCI ADMINOW LUB JAKIMIS ANTY CZITAMI COS JAK SXE I NA TO ROWNIEZ SA CZITY ALE NIEKAZDEMU SIE CHCE SZUKACI NIE KAZDY WIE ZE SA NA SXE CHAXY :0

JEST TO ZALETA

SxE to zły pomysł często trzeba aktualizować i nie każdy wie co to po prostu potrzeba więcej adminów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamykam

nie ma mowy, jak ktoś chce rezerwacje opłata jednorazowa 5 zl. jak nie to prędzej czy później zostanie zablokowany przez haxy, które niekoniecznie on sam używał.

Innym wyjściem jest zapisywanie lvli na steam_id ale wtedy może być mało ludzi na servie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×