Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
czacha

Jak pokonać AWP - kilka rad

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

AWP jak wiadomo najmocniejsza broń w cS. Jeden strzał wyżej niż nogi i po nas. Instnieje kilka sztuczek którego pomogą wam załatwić snajpera:

 

1. Jak najmniejszy dystans. Jesli masz dużo hp, to ciśnij go, nie czaj sie, z awp cie nie trafi z bliska (cyba że ma celownik, fuksa lub mały ping i zdąrzy lunete włączyć ale wątpie).

2. Szybkie poruszanie sie. Przeciętny gracz cie nie trafi, noob to już napewno. Najlepiej ostrzeliwać go krótkimi seriami, może akurat wejdzie bania.

3. Nooby i dzieci FFA z AWP łaszą się na fragi jak dzieci do suta. Jeśli widzisz, że AWP jest dość daleko, poczekaj aż podejdzie. Dojedź go :)

4. Kilka SG załatwi sprawe. Po to właśnie istanieją te granaty, żeby osłaniały cie, nie tylko przed AWP.

5 Głupi, niemyślący snajper, bedzie kampił tam, gdzie najlepiej zafragował. Wykorzystaj to, że wiesz gdzie bedzie, obejdź go xD

Przewidywać trza, a nie na pałe !

6. Jeśli wjedziecie w 5 na kolesia z AWP, max dwóch zginie. Trzymaj sie grupy, jeśli przeciwnik ma AWP.

 

To chyba tyle. Mam nadzieje, że pomoge mniej doświadczonym graczom.

 

źródło: wiaderko.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest takie łatwe :P Jak koleś jest w miarę dobry to umie speed zoom-a robić i ogarnia celowanie na max wiec leżysz tak czy siak :) co do obejścia to dobra słuchawy i z daleka cię usłyszy i ubije :) nie musi to być awp ale pistol który ma :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fast zoom juz tyle razy zycie uratowal ze to jest jakas masakra :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś w cfg zoom na scroll'u :) fajna sprawa :)

Mi no zoom mnóstwo razy tyłek uratował :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że ten poradnik jest dla graczy, którzy grają 1 raz.

Każdy wie, że AWP lepiej dojechać z bliska, a nie z daleka i podczas strzelanie ciągle się ruszać.

JLB^HaLLaK^, napisałeś, że jak gość z AWP ma dobre słuchawki to usłyszy jak będziesz go obchodził, a kto karze Ci się tłuc? Od tego jest klawisz "SHIFT".

 

Ogólnie poradnik napisany jest dobrze, ale to są podstawowe rzeczy, o których wie nawet najgorszy BOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

być szybki i nie biegnij prosto na niego bo to wiadome że cie zgarnie :evil: jak mnie wku**i to pokonam awp bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm,co do piątego punktu.

Jeżeli snajper jest jak to napisałeś "niemyślący i głupi" to nikogo nie ubije,ponieważ nie pomyśli o tym żeby przykampić np.: -)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×