Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
RupeN

RupeN.

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: `RupeN.[t]~, lecz przy banie miałem nick: bujasz sie jak pierdolony rezus

Twój SteamID/IP:STEAM_0:0:31721590

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 10.48, sobota 22 styczeń 2011

Powód bana: czitowanie

Nick Admina który zbanował:`SaJgOn

Link do screenów 3x (Jeśli zostały zrobione): -niestety przez nieudolnego Admina screeny nie zostały zrobione

Opis sytuacji:gram, jestem na B i dzięki moim wspaniałym słuchawką Siberia V2 Fullsize Headset słyszę, że ktoś biegnie na środku, wcyhodzę przez okno i dwa razy pod rząd zabiłem naszego słodkiego Admina, po czym dostałem Bana bez zrobionych screenów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co ten nieudolny admin miał zrobić Ci ssy za aima?

 

Sajgon demko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to widze kolorowo.demko powinno rozwiac sprawe chociaz ss tez dalo by rade jak by w dobrym momecie zrobil:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jak dobrze wiesz davinci ze te screeny wchodza z pewnym opoznieniem - i nie da sie w idealnym momencie ich zrobic, a tym bardziej zlapac samego aimbota na ssy.

demo only :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne ze tak chociaz ci powiem ze wczoraj robilem ss kolesiowi bo ciagle patrzal sie akurat tam gdzie byli gracze no non stop i ss wyszly swietnie.odrazu widac ze koles cos ma a tyle ich mu zrobilem ze galerie moge otworzyc ale sajgon czekamy na demko:)

Niestety na graczy ze staem trzeba bardziej uwazac z banami niz na nsy wiec demko powinno byc :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co uwazac...jest podejzenie na ecc widac ze celuje przez sciane to odrazu ssy, jak nie bedzie widac nic na ss'ach no to wtedy sie da ub co za problem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co mi demko typek grałeś na aimie mam świadków i to było widoczne więc sprawa powinna być zamknięta. Świadkowie będą w piątek wieczorem ponieważ nie ma mnie w domu. Jestem w ośrodku! Będe w piątek! Wtedy sprawa będzie wyjaśniona!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po to demko bo taki jest regulamin !

 

Kto był wtedy na serwie i widział, że miał aima to proszę napisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no sorry jacy swiadkowie...ja powiem kilku ludziom zeeby napisali ze ktos ma aima i co to jest uzasadnienie bana ?

O nie - demko i tylko demko do ocenienia czy ktos ma czy nie ma aimbota.

Petrus mysle ze wyrozumialosc dla bezmyslnosci i pochopnych decyzji powinna sie skonczyc.

 

Bo jezeli oceniamy na podstawie swiadkow to ja bym juz mial bana na TP bo kilku graczy ktorzy nie potrafia podlozyc bomby w odpowiednim miejscu czy tez wskoczyc na skrzynke, napisalo ze mam aimbota...no prosze cie sajgon ogarnij.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×