Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Justin

skarga na sajgona

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko . ;) To znowu ja.

Chciałem złożyc skargę na admina o nicku "`SaJgOn" gdyż dnia 23.01.2011 u godzinie 01:26 zostałem zbanowany "na zawsze " z przyczyny czitów mimo iż ich nie miałem. Najlepsze jest to że owy admin nie zrobił mi screenshotów tylko od razu zbanował permanentalnie. Miałem nick "fx jebane za 10". Nie rozumiem tego czemu dajecie adminy takim nie ogarowym ludziom jakim jest sajgon.

 

http://pokazywarka.pl/bfsgha/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze strzelałeś przez ściany, po drugie nie zrobiłem ci screenów ponieważ nagrałem demko które jutro wstawie bo dziś jestem zaspany i mi się nie chce przewracać w folderach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawaj dawaj to demo sajgon, chetnie ogladne 8-)

 

a tak btw. Justin powiniennes pisac to w dziale o UB a nie tutaj. to ze skarge napiszesz nie znaczy ze dostaniesz UB.

a tak wogole to taka rola admina zeby zrobil Ci screeny/demo jezeli wydaje mu sie ze jestes podejrzany. Wiec skargi sobie mozesz pisac jezeli admin nie mial by podstaw to napewno by nie zbanowal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1. zmień nick :G

Po 2. Skargę złóż po wyjaśnieniu bana.. :)

No i czekamy na demko od sajgona.. mam nadzieje że z ECC admińskim nagrywałeś?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też w 100 procentach się zgadzam z 1337. Nie wchodź na serwer z takimi nickami ponieważ SA obraźliwe a w ogóle jeżeli Sajgon nie ma demka to proszę o UB !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym razem Ci się udało chyba usunełem przez przypadek nie te demko co potrzeba. Wielkie SORRY ale będziesz pod moją stałą obserwacją i proszę o to samo innych adminów tym razem się nie pomyle jeszcze raz przepraszam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×