Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

KmL

 • Content Count

  431
 • Posts on chatbox

  0
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by KmL

 1. KmL

  Czarodzieje

  Autor: Lev Grossman Wydawnictwo: Wydawnictwo Sonia Draga Premiera:2010-11-10 Opis:Quentin Coldwater, nad wiek rozwinięty intelektualnie uczeń szkoły średniej, ucieka przed nudą codziennego życia, czytając raz po raz serię ukochanych powieści fantastycznych, rozgrywających się w czarodziejskiej krainie o nazwie Fillory. Tak jak wszyscy uważa, że w prawdziwym świecie magia nie istnieje - póki nie wstępuje na bardzo sekretny i bardzo ekskluzywny uniwersytet dla czarodziejów, mieszczący się w stanie Nowy Jork. Czarodzieje, książka przenikliwa psychologicznie, a równocześnie niezwykle pomysłowa, to epicka opowieść o magii i innych światach, która znacznie rozszerza granice konwencjonalnego nurtu fantasy. Oddając hołd takim twórcom fantastyki jak C. S. Lewis, T. Krótki opis by KmL : Ciekawa opowieść zawierająca wiele wątków, w niektórych momentach bardzo śmieszna lektura opowiadająca o młodym Czarodzieju który poznaje uroki studenckiego życia. Ocena KmL'a: 7/10 Zródło: www.empik.com P.S. Przepraszam, że tak mało dzisiaj ode mnie, ale nie mam zbyt dużo czasu :/ Następnym razem się poprawie. Obiecuję
 2. KmL

  Bulletstorm

  Trailer Tytuł:Bulletstorm Wydawca: Electronic Arts Premiera:2011-02-25 Opis: Gra studia People Can Fly, polskich programistów, twórców m.in. "Painkiller" i "Gears of War". Troje żołnierzy elitarnych sił pokojowych zostaje zdradzonych przez swoje dowództwo i pozostawionych na pastwę losu na rajskiej planecie. Teraz, otoczeni przez śmiertelnie niebezpiecznych mutantów oraz członków gangów, za wszelką cenę starają się uciec z niegościnnej planety i dokonać krwawej zemsty na tych, przez których zostali na nią zesłani. Jako Grayson Hunt staniesz do walki uzbrojony w najpotężniejsze i największe giwery, jakie kiedykolwiek widziałeś i zgotujesz swym wrogom prawdziwe piekło… W bardzo stylowy sposób
 3. Gameplay 1: Gameplay 2: Tytuł: Assassin's Creed: Revelations Wydawca,Producent: Ubisoft Premiera:2011-11-15 Opis:Podążając śladami swojego mentora Alta?r’a, Ezio wyrusza na poszukiwania pięciu starożytnych pieczęci, które skrywają klucz do przyszłości. Droga ta jest jednak niebezpieczna – zabierze Ezio do Konstantynopola, serca imperium Ottomańskiego, gdzie rosnąca armia Templariuszy grozi destabilizacją regionu. W zrealizowanym z filmowym rozmachem Assassin’s Creed Revelations śledzimy przygody mistrza Asasynów Ezio Auditore. Podążając śladami swojego mentora Alta?r’a, Ezio wyrusza na poszukiwania pięciu starożytnych pieczęci, które skrywają klucz do przyszłości. Droga ta jest jednak niebezpieczna – zabierze Ezio do Konstantynopola, serca imperium Ottomańskiego, gdzie rosnąca armia Templariuszy grozi destabilizacją regionu.
 4. Wytwórnia Step Records oraz warszawski raper Chada z dumą prezentują długo oczekiwany czwarty teledysk promujący album „WGW". Najnowszy klip został zrealizowany do utworu pt. „Niesiemy prawdę". W nagraniu, prócz gospodarza gościnne udzielili się giganci rodzimej sceny rap - Pezet, Pih, donGURALesko oraz Jarecki. Co ciekawe nie zabrakło w nim miejsca także dla młodszych graczy, takich jak Sitek i Hukos Za bit odpowiedzialny jest zaś Buszu.
 5. Co myślicie o nowym krążku jednego z najlepszych raperów Pih'a? Parę nowych utworów z DR II: Jak dla mnie "Radio Killa" rozpierdala.
 6. Autor: John Flanagan Wydawca: Jaguar Tłumaczenie: Stanisław Kroszczyński Miejsce akcji:Królestwo Araluen, Góry Deszczu i Nocy. Jest to pierwsza część "Zwiadowców" z 10-ciu części. Opis Książki: Młody Will, przez całe życie wychowywany w zamkowym sierocińcu staje przed Dniem Wyboru, prawdopodobnie jednym z najważniejszych w Jego dniu życiu. Wraz z przyjaciółmi z sierocińca , staje przed baronem i mistrzami poszczególnych cech. Will bardzo chciał zostać rycerzem, nie chciał zawieść swojego ojca który był dzielnym wojownikiem. Jego przyjaciele zostali już wybrany, Will zostaje na koniec. Jego kandydatura na rycerza zostaje odrzucona z powodu małej masy mięśniowej a także wzrostu. Wtedy słychać głos Zwiadowcy Halta, tajemniczego człowieka należącego do tajemniczej jednostki "Zwiadowców'. Przekazuję On baronowi kartkę, na której temat napisane jest coś o Willu. Will nie został wybrany przez żadnego z Mistrzów, Baron Arald kazał mu pojawić się u Siebie jutro. Will zaciekawiony zawartością kartki pod osłona ciemności w nocy, wspina się po zamkowej wieży do gabinetu Barona. Gdy czyta kartkę, zostaje przyłapany przez Barona, i Halta. Po rozmowie okazuję się że Halt chce by Will został Jego uczniem.Will jest bardzo przestraszony i boi się zostać zwiadowcom, boi się Zwiadowcy Halta,wymagającego nauczyciela. Wychowaniec sierocińca zostaje wybrany przez Halta i zamieszkuję Jego chatę. Zwiadowca Halt wyjaśnia Will'owi na czym polega praca zwiadowcy, uczy go technik skradania się i walki broniami zwiadowców. A daleko w Górach Deszczu i Nocy na swoją okazję do ataku czeka Morgarath dawny Baron, kiedyś już pokonany przez króla Araluenu, króla Duncana. Morgarath pragnie zemsty. Jak zakończy się książka "Ruiny Gorlanu", Czy Araluen'owi uda się powtrzymać atak Morgarath? Czy też Władca Gór Deszczu i Nocy wygra wojnę która zbliża się nie ubłaganie. Opis ze strony empiku:Bohaterem książki jest piętnastoletni sierota, Will, wychowanek sierocińca. Jego ojciec poniósł bohaterską śmierć w trakcie ostatniego starcia ze złym baronem Morgarathem. Syn chciałby kontynuować tradycję. Może niekoniecznie dać się zabić, ale zostać rycerzem… Honor! Chwała! Odwaga! Problem w tym, że do Szkoły Wojowników nie przyjmują mikrego wzrostu chucherek, które regularnie zbierają cięgi od rówieśników. A Will, cóż, nie dość, że niski, jest na dodatek chudy. Za to szybko ucieka. Już wydaje się, że młodzieńcowi przypadnie mało atrakcyjna rola pańszczyźnianego chłopa, gdy nagle na scenie pojawia się tajemniczy Hart – zwiadowca. I on jeden spośród wszystkich mistrzów różnych szkół przyjmie Willa na ucznia. Zgryźliwy, humorzasty i wymagający, da chłopakowi popalić, ale… Wszystko jest lepsze od wiejskiego mozołu? Ocena KmL'a : 8/10 Cena ksiązki: Ok. 30 zł
 7. Kojarze Kosia .. Już dawno tu grał. Wydaje mi się, że mówi prawdę (z tym, że kupił steama z banem), ale coż, niestety nic się nie da zrobić .
 8. Która wersja bardziej Wam się podoba? Chada - Na tych Osiedlach II z WGW? Czy może I z Procederu? http://www.youtube.com/watch?v=O1LzA0kGPbAhttp://www.youtube.com/watch?v=O1LzA0kGPbA Mnie osobiście bardzo przypadła I.
 9. KmL

  Autolama

  na DM nie ma sensu tego usuwac.
 10. Także jestem za. Może uda się ograniczyć cziterów. (chociaż tych steam'owych)
 11. 2k04, aka Giros. iTo dobrze mówi, zamiast się z nim bawić to ban, i będzie święty spokój, a nie jakieś tłumaczenia, że kupił steama na allegro.
 12. AMX nie jest trudny w obsłudze, wymagania spełnia. taak.
 13. KmL

  Podanie by Ca`r4mBa

  Jestem na nie, dlaczego? Za spam w podaniu.. Za coś takiego podanie powinnno być automatycznie zamykane. Tu chodzi o zaprezentowanie swojej osoby, a nie dziękowanie innym. To możesz zrobić na PW,serwerze,GG.
 14. Zapłać a będzie. TP jest dość krótko, trzeba poczekać.
 15. KmL

  Podanie viertnik

  nie widzę lepszego kandytata, tak
 16. A potem.. Jesteś żałosny.. edit: Teraz do Ciebie patrzę i wydaję mi się, że to 'bogu' tylko na innym nicku. To samo miasto + nick napisany z małej litery (tak jak bogu).
 17. KmL

  Podanie - Devos

  Nie patrząc na Twoją aktywnośc na serwerze, na forum jesteś także mało widoczny, Posty wbite na siłę. Raptem 5 postów jest z działu na temat serwera DD2. Reszta to OffTop,Poradniki itd.. Twoje argumenty - jak zawsze 'gram często jest dużo cheaterów, i nigdy nie ma adminów ' stara śpiewka. Trzeba być orginalnym, przekonać ludzi, że nadajesz się na tą posadę. Musisz 'zareklamować swoją osobę' Pobądz z Nami na forum. Nie.
 18. KmL

  LenY`

  Na Codzie nie gram, więc nie moge się wypowiedzieć na temat Jego zachowania na tym serwerze, ale znamy się, często rozmawiamy na VT, jest On miły i pomocny, i mam nadzieję, że dacie mu szansę. Dowody.
 19. KmL

  Odświeżamy!?

  Było już wiele takich tematów, odnośnie odświeżenia csk. Pomysł JAK ZAWSZE wydaje się dobry, ale zawsze po jakimś czasie klan podupadał. Fizzou, jeśli jesteś gotów zająć się tym klanem, to warto spróbować. Niczego się nie traci. Bardzo słuszna była tu uwaga Matka : Trzeba pomysleć nad jakąś nazwą, o ile Petrus na to pozwoli. Podzielam jego uwagę tak samo odnośnie CL"a. Powinień to być człowiek ogarnięty, który chwilę już siedzi w cs'ie i potrafi zająć się sprawami klanu. Gracze jak już wspomniał nasz szlachetny moderator, muszą być "bez spiny", ogarniać, zachować kulture, a także stawiać się na treningach, i meczach. Co do ESL'a, podobno się tam lipa robi, można spróbować na allplay.
 20. Czy wyzywałem Cię? Nie. Po prostu, zachowałeś sie dziwnie. Zawsze nic do mnie nie miałeś jak przeklinałem tym, bardziej ze użyłem jednego wulgaryzma. Ale nie będę z Tobą dyskutować tutaj. Miłego.
 21. Dlatego taki foch na końcu...? Żegnam i życzę powodzenia,
 22. Jak dla mnie, jeżeli sytuacja często się powtarza, to powininiście zwiększyć min. czas bana do np. 1h, 5h, może wtedy się ogarnie, jak 5-cio minutkówki nie pomagają.
 23. KmL

  Someone

  Nie dziwię się, że pisze "Cele mapy", ponieważ niektórzy nadużywają możliwości, zachowania broni. A u Rafała szczerze, mogę przyrzeknąć, iż pierwszy raz widziałem takie zachowanie. On chyba ma SH. Nagle znajodował się na A, ale dziwnym trafem znalazł się na B. Podejrzana sprawa.. Czy some jest dzieciakiem? Po jego zachowaniu wnioskuję, iż nie. Ale po Twoim coś całkowicie innego. P,S, Dawid, istnieje coś takiego jak ortografia, pozdro.
 24. KmL

  Someone

  Chciałbym Cie jeszcze prosić o ile to możliwe, abyś dostarczył nam dowody Twojej niewinności.
 25. KmL

  Someone

  Nie wierzę ziomek w takich ludzi jak Ty. Najpierw napierdalasz na Rafałą, że jest ciotą bo nie biegnie do paki, podczas gdy ma małą ilość HP, a potem oczywiście skarga. Jesteś żałosnym dzieckiem, wiesz dlaczego? Bo nie potrafisz przyjąć kary. Wyzywałeś, można to zobaczyć, na demku, na ss'ach które some pewnie posiada. Ale Ty i tak będziesz się tego wypierał. Takim jak Ty powinni steam'a zabrać. Może nie dorosłeś jeszcze do gier online? Pogadaj o tym z mamą, może Ci wytłumaczy, że nie można wyzywać ludzi tylko dlatego, że są od Ciebie lepsi. Co do tego, że Rafał nie biegł do paki. Założe się, iż Ty zrobiłbyś dokładnie tak samo, to jest FFA, wiec mogę grać jak chce. Tym bardziej, że some był daleko od paki + miał mało hp, a przeciwników było dużo, wiec szansę na odbicie paki i rozbrojenie jej, są prawie zerowe. Ale zawsze musi pojawić się ktoś komu to nie będzie się podobać. proponuje wpisać /top15 i tam szukać nicku someone. Zamykaj, frajerze. P.S. za wszystkie zwroty wulgarne zawarte w powyższym poście bardzo przepraszam, ale cudem jest nie denerwować się gdy widzę takie zachowanie
×