Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

adamus_81

 • Content Count

  21
 • Posts on chatbox

  0
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About adamus_81

 • Grupa Użytkownik
 • Others Użytkownik

Profile Information

 • Skąd:
  konin
 1. A co to jest apka? masz może link do tego?
 2. Witam poszukuje tego hooka zapomniałem jego nazwy chodzi mi o ta obwódke w DD2
 3. Czyli sumując ile minut mam tam dodać ??
 4. Witam po raz kolejny na tym forum bo jest bardzo pomocne mam pytanie odnośnie łączenia postów w ipb jaka liczbę należy w minutach w pisać do łączenia postów w Merge member's concurrent posts Widziałem twój post Pietrus ale zamknięty wiec pytam tu??
 5. Sprawdzałem u siebie i mam dokładnie jak podałeś inny pomysł ? Problem rozwiązałem dzięki za pomoc/close.
 6. Witaj właśnie raczej nie kiedyś miałem ok ale później zmieniłem albo ftp albo w skinie żeby tematy były nie widoczne dla gości i właśnie teraz mam problem bo nie pamiętam gdzie ale na pewno nie w hooku . Tu jest podobny temat tylko nie tematy a statusy http://forum.invisionize.pl/topic/27709-zmiany-statusow-niewidoczne-dla-gosci/ chyba tak robiłem tylko nie pamiętam jaki kod za to odpowiada??
 7. Witam mam najnowsze tematy w panelu bocznym nie widoczne dla gości,po zarejestrowaniu na forum są już widoczne i pytanie jak zrobić żeby były również widoczne dla gości??
 8. Dzieki poprawiłem kod istniejący z przed update do wersji 3.4.4 i działał dzięki za pomoc można close.
 9. Witaj poradziłem sobie ale jeszcze jedno nie widac na obrazku kiedy jest nowy post powinno byc jak na tym forum swiecic sie na zielono mój css table.ipb_table ol.subforums { margin-top: 3px; float: left; width: 50%; } table.ipb_table ol.subforums1 { width: 50%; } table.ipb_table .subforums li{ background: url('{style_images_url}/subforum_nonew.png') no-repeat 0 50%; padding: 0 15px 0 15px; margin: 0; float: left; } table.ipb_table .subforums li.unread { font-weight: bold; background-image: url('{style_images_url}/subforum_new.png'); } boardIndexTemplate <ol class='subforums1'> <foreach loop="subforums:$forum_data['subforums'] as $__id => $__data"> </ol> <ol class='subforums'> <if test="showSubForumsLit:|:$__data[3]"><li class='newposts'><else /><li></if><a href="{parse url="showforum={$__data[0]}" seotitle="{$__data[2]}" template="showforum" base="public"}" title='{$this->lang->words['go_to_forum']}'>{$__data[1]}</a></li> </foreach> </ol> Co mam nie tak??
 10. Witam mam modyfikacje sos33_subforuns i pytanie jak dodać ikony przy subforach?? Ta modyfikacja nie stety ich nie ma. Dodawałem jak w tym temacie nie stety nie wychodzi mi to http://forum.invisionize.pl/topic/35886-ikony-przy-subforach/ lub jak wyrównac te ikony (po odinstalowaniu hooka)
 11. Witam mam problem z tą modyfikacja http://www.ipsbeyond.pl/topic/5601-ipboard-3xx-statusy-onlineoffline/ dodałem jak trzeba i mam tak nachodza sie dwa razy statusy online i offline co robie zle?? Chce usunac ten na nicku ale bez rezultatu.Prosze o pomoc w rozwiazaniu tego problemu. Plik CSS http://www.wklejto.pl/160795 bit post w Widok tematu http://www.wklejto.pl/160796 Poradziłem sobie można zamknąć.
 12. No właśnie tak mam dodane i ustawione i nie wszedzire mam dobrze,niektóre posty są ok a nie które odwrotne czyli ok konca zaczynaja sie.
×