Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

<<USP>>Konri

 • Content Count

  21
 • Posts on chatbox

  0
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Nowy

5 Followers

About <<USP>>Konri

 • Grupa Użytkownik
 • Birthday 05/10/1995

Profile Information

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Imię:
  Konrad
 • Skąd:
  Polska
 • Zainteresowania:
  CS KOPYTKO COD MOD,MTB.

Recent Profile Visitors

166 profile views
 1. Osobiście nie gram na TP ale po tym co kolega mówi jestem za.
 2. Dokładnie jak powiedziales nie zdąże rozbroić bum i pipka do konca mapy.
 3. Szczerze mówiąc w przejściach są jak najbardziej dozwolonebo jak taki saper ze śrutem co zadaje po 4 obrażenia ma wbić lvl. Ale drabinki surowo zakazane.
 4. No sory masz dobry item i ci pipka przez całą mape. Tak to jest problem.
 5. Zgadzam się z Zetem.Za każdorazową aktualizacją piosenek powinieneś wypisywać ich tytuły na podpiętym temacie.Odemnie to tyle.
 6. Powiem tyle na ten temat-zgadzam się z Himenem taj jest ale nie zawsze.Raz granat nie zabije nikogo a raz zabije 4.Gram komandosem mam wysoki lvl także Petrus nie zabieraj tego tym bardziej ze mam tylko dgl i bron teamową.
 7. Nazwa błędy wskazuje że jest problem z załadowaniem pewnej textury. Możliwe że składnik twojego csa nie jest kompatybilny z tątexturą. Spróbuj pobrać innego csa a jak to nie pomoże to pytaj petrusa bo on ma większe pojęcio o tych sprawach odemnie.
 8. Moim zdaniem można takie coś wprowadzić aby ożywić budżet serwera. Może ludzie zaczeliby częściej grać na premium.
 9. Ciekawy pomysł tym bardziej nie trzeba by było robić tak szybko resetu lvli bo szybciej newbia by mogli wbic tan lvl. Myślę że taki coś można wprowadzić od godziny 18.00-20.00.Stanowczo zwiększyło by ilość osób na serwie w tym adminów którzy chcieliby podexpić także panował by względny porządek. Have Fun
 10. Stary nigdy w życiu grałem kiedyś na serwie z 2 perkami to poprostu obraz nedzy i rozpaczy dużo bugów. A co powiesz na to gdy ktoś by miał doknesa i bezgłowie newbia?Niezniszczalny? Stanowcze NIE!!!
 11. Witam.Na serwie występuje bug który bardzo wkurza-mianowicie gdy rozbraja się pake a ona wybuchnie to cały czas potem słychać pipkanie i widać to odliczanie. Petrus zrób coś z tym. Have Fun
 12. Nick z gry:<<USP>>Konri Serwer:Najlepiej wszystkie zby uniknąć nieporozumień.
 13. Wymienieni nie mogą się pogodzić z banem.
 14. Chodzi tu o szanownych graczy którzy za przeproszeniem mają w dupie innych. Na wielu respach (najczęściej to zjawisko jest spotykane na ratsach ponieważ są tam bardzo wąskie przejścia) Szanowny Pan X z 5 lvlem stanie sobie snajperem z awp na wylocie respa łudząc że kogoś ubije. Po chwili zabijają Pana X a tu leci granat i pol teamu już nie ma. Sprawa dotyczy również min na drabinkach-ludzie miny napier..... w przejściach bo macie takie prawo ale na drabinkach miny są ZAKAZANE ponieważ blokujecie ciągi piesze swojego teamu. DRODZY GRACZE! ZA KAŻDY SWÓJ RUCH ODPOWIADACIE SAMI WIĘC MYŚLCIE NAD TYM CO ROBICIE. Administracjo zapewne nie mnie jednego to denerwuje także taki gracz powinien zostać nagrodzony banem w przedziale od 30min do 2h w celu ogarnięcia tematu. Czekam na wasze sugestie na ten temat. Z poważaniem <<USP>>Konri. Have Fun
×