Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

HoSeS

 • Content Count

  12
 • Posts on chatbox

  0
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About HoSeS

 • Grupa Użytkownik
 1. Mój nick: HoSeS nick czitera: flesz beki ciezkie powieki serwer: TP data: dziś godzina 12:08 na nuke STeam ID : STEAM_0:0:334898681 ale nie zrobilem ss bo nie wiedziałem że trzeba P.S. Na Nuke kilka akcji typowe dla wh. Po tym jak napisałem że zgłoszę na forum od razu słabiej grał i zero skanów z nieba. Jak możecie sprawdzcie Demo. z Góry thx
 2. To Czekamy. Bo trochę monotonnie się Gra a serwer warty grania na nim xD
 3. Spadochron tak. ale usp glock na serwie awp? Zbędne
 4. Wiele Osób chce aby było więcej map a co chwile słyszę od Admina " Bo tylko 1 lub 2 osoby napiszą o Dodanie mapy" tylko prawda jest taka że większość osób jest za dodaniem Mapek. Serwer jest spoko jest z kim pogadać, atmosfera jest spoko ( nieraz ktoś na haxach wbije albo jakiś Gimbus się spina) ale fajnie się gra tylko za mało mapek jest. Zrozumcie że większość osób chce nową mapke, nie mówię tu od razu 5 map ale dajcie 1 i zobaczycie jak będzie to szło.
 5. Popieram pana Wyżej.
 6. Wracając do Lini "Raszu" to kilka razy było tak że został ostatni zawodnik z tt a linia zosatła nic nie mozna było zrobić dopiero 15 sec do konca rundy znikneła. kilka razy tak miałem że za puźno znikała. To trochę drażni.
 7. Znów Ban. Dajcie pograć. Nick: HoSeS ID: VALVE_0:4:697044986 Kiedy: 05.10.2013 - 19:02:54 Powód: SS`y na forum Admin: jestem hardkorem Link http://www.speedyshare.com/BVWBx/SS-y-Nuke-Kopytko.rar P.S. za co ten ban? na dworze Widać cie bylo jak przebiegaleś w hangarze. tak to banujecie ludzi czystych a jak odpały latają to admina nie ma.
 8. Jak wyżej Lastmanbets. Spotkałem się z tym na pewnym serwie, plugin, który gdy zostaje 1vs1 wyświetla nam z lewej strony opcje obstawiania graczy. mozemy wybrac jaką kwotę obstawiamy lub nie obstawiać. można na tym troszke zarobić lub stracić, taka odrobina hazardu. Wiem że na tamtym serwie to się świetnie sprawdzało. Co o tym myślicie wg mnie takie urozmaicenie było by spoko. :-P
 9. Barca. Śląsk Wrocław
 10. Nick: HoSeS Serwer: Only dd2 IP: 77.253.71.196 Kiedy: Kilkanascie minut temu Powód SS`y na forum czitujesz Nick Admina: ^Ja[c]ko^ Link: http://speedy.sh/VexAw/SS-y-dd2-Kopytko.rar P.S. Proszę o szybki UB. z góry dzięki. Pytanie do admina: skąd były podejżenia o wh ?? około miesiąca na TP gram i nic, pierwszy raz na DD2 wbiłem i ban.
×