Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

HYPERSHOCKK

 • Content Count

  12
 • Posts on chatbox

  0
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About HYPERSHOCKK

 • Grupa Użytkownik

Profile Information

 • Płeć:
  Mężczyzna
 1. Mapkę można wgrać bo nie obciąży serwera. Natomiast dogranie śniegu do obecnej mapy wiąże się z dodatkowym pluginem dociążającym serwer. Oczywiście obciążenie to może być minimalne jednak zawsze istnieje dodatkowo. @ Czytaj całe posty a nie tylko pierwsze zdanie. A to, że się pomyliłem nie świadczy o tym, że post jest nie na temat. btw. i kto ,,nabił posta"?
 2. No tak, nie pomyślałem, że podany przez Ciebie temat jest powiązany z problemami na stronie. Przepraszam za zbędny temat.
 3. nie powinno być połączone to ze wszystkimi serwerami. 1. Gracze z DM będą zawsze dominować. 2. Zaraz po nich gracze z CoD. Dopiero na szarym końcu zostanie miejsce dla pozostałych serwerów (DD2 > TP > AWP).
 4. Trudniejsza? Poważnie? To ja LoLa nie potrafiłem ogarnąć a Dote ogarniam bez żadnych problemów Może byłaby szansa aby zebrać kilka osób i pograć?
 5. Witam, Nie wiem czy ktoś inny to zgłaszał, w każdym razie nie widzę takiego tematu. Nie działają statystyki z serwerów, obojętnie który serwer zostanie wybrany to wyświetla taki komunikat: Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/petrus12/domains/cs-kopytko.pl/public_html/psychostats/dd2/includes/common.php on line 51 Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/petrus12/domains/cs-kopytko.pl/public_html/psychostats/dd2/includes/class_PS.php on line 104 Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/petrus12/domains/cs-kopytko.pl/public_html/psychostats/dd2/includes/class_CMS.php on line 214 Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/petrus12/domains/cs-kopytko.pl/public_html/psychostats/dd2/includes/class_CMS.php on line 334 Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/petrus12/domains/cs-kopytko.pl/public_html/psychostats/dd2/includes/CMS/functions.php on line 65 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/petrus12/domains/cs-kopytko.pl/public_html/psychostats/dd2/includes/common.php:51) in /home/petrus12/domains/cs-kopytko.pl/public_html/psychostats/dd2/includes/class_session.php on line 236 Warning: PsychoTheme: Attempt to set $theme to an invalid name 'default'. Theme not installed or enabled, please check your theme configuration. in /home/petrus12/domains/cs-kopytko.pl/public_html/psychostats/dd2/includes/class_theme.php on line 299 Fatal error: Call to a member function gettext() on a non-object in /home/petrus12/domains/cs-kopytko.pl/public_html/psychostats/dd2/includes/class_theme.php on line 406 Fatal Session Error at line 267: ERR 1046: No database selected
 6. Wiadomo, że dzięki zmianie serwera na Steam komfort gry zostanie diametralnie zmieniony, na pewno będzie mniejszy problem z cziterami, możliwe też, że zaczną grać ludzie szukający porządnego serwera TP. Zawsze istnieje ryzyko, że serwer przez pierwsze dni będzie stał pusty, myślę jednak, że przy ruchu jaki jest na forum nie powinno to być dużym problemem. Jestem za serwerem Steam.
 7. Sprawdź ustawienia przeglądarki, możliwe, że Chrome automatycznie blokuje jakieś wyskakujące okienka... Ja miałem bardzo podobną sytuację przy zainstalowanym dodatku AdBlock, musiałem całą stronę X dodać do zaufanych.
 8. Dla mnie najlepszy jest Viper. Niektórzy mówią, że to "lamerska" postać - ja uważam, że jest ona bardzo dobra na wysokim poziomie Ogólnie gra fajna, jak się zagra kilka razy i zacznie ogarniać interfejs oraz co jakiej postaci kupić to można nieźle wymiatać.
 9. Witam, Znajdę osoby grające w dote 2? Ja osobiście gram dosyć często i chciałbym skleić jakiś fajny team. W grupie gra się zupełnie inaczej i lepiej niż z losowymi graczami którzy albo nie ogarniają albo padną 2-3 razy i wychodzą rozwalając całą grę...
 10. Rangi czy grupy? To są dwie różne rzeczy Grupy: 1. Przez PA tworzysz wymaganą grupę, ustawiasz jej preferencje i klikasz utwórz. 2. Wchodzisz w grupę na stronie głównej forum, pod listą użytkowników należących do grupy jest pole w którym wpisujesz nick osoby i klikasz dodaj. Po tym dana osoba jest dodana do grupy i posiada nadane jej wcześniej uprawnienia. Rangi: 1. Klikasz rangi > utwórz rangę. Tam wpisujesz nazwę rangi, ustawiasz jej obrazek i możesz przydzielić rangę do grupy (jest tam odpowiednie pole) lub ustawić aby ranga została nadania po przekroczeniu odpowiedniej listy postów na forum. Po tym dajesz dodaj i ranga jest utworzona. Zwykle ranga jest przydzielana do grupy, tak więc po dodaniu kogoś do odpowiedniej grupy ranga zostanie przedzielona automatycznie.
×