Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mefix

 • Content Count

  302
 • Posts on chatbox

  637
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

81 Aktywny

4 Followers

About Mefix

 • Grupa Użytkownik
 • Rank
  EX-Opiekun
 • Birthday 06/16/2013

Contact Methods

 • Steam ID:
  STEAM_0:0:14265088

Profile Information

 • Nick w grze:
  MEFIU
 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Imię:
  Mateusz

Recent Profile Visitors

3,699 profile views
 1. Mefix

  Banner

  OMG, beautiful. Dzięki.
 2. Mefix

  Banner

  1. Rodzaj grafiki (sygnatura/avatar/logo itp): Banner 2. Tło : Dowolne 3. Kolorystyka: Dowolne 4. Napis : Macarius The Great 5. Wymiary (px): 2560x1440 6. Dodatkowe informacje: Praca będzie umieszczona tutaj: https://www.youtube.com/c/mefiustudio oraz http://steamcommunity.com/id/mefiu1337/ w gablocie prac graficznych
 3. Nie wiem, czy moje zdanie się liczy, bo jestem osobą, która wchodzi na forum raz na miesiąc i już dawno przestałem uczestniczyć w życiu serwera, ale jestem na TAK. Widać, że trochę słabo idzie ze zleceniami w dziale Grafika, więc czemu by nie dać ci szansy.
 4. Mefix

  Awatar

  O to już ładnie wygląda, jak ktoś ma jeszcze jakieś propozycje to temat dalej otwarty.
 5. Mefix

  Awatar

  Nawet spoko, ale trochę lewa część za bardzo przypomina mi literę v. Czekam na dalsze propozycje
 6. They talk about my one taps. Enjoy Oglądajcie na jutubie, bo tutaj coś skrypt za bardzo skaluje obraz i są pixele.:sad:
 7. Mefix

  Awatar

  1. Rodzaj grafiki (sygnatura/avatar/logo itp): Awatar 2. Tło : czarne 3. Kolorystyka: - 4. Napis : M 5. Wymiary (px): Na Steam, 184px 6. Dodatkowe informacje: Coś w takim stylu: http://cdn.edgecast.steamstatic.com/steamcommunity/public/images/avatars/85/85814cb24bfc4a655dfd64622f2ce83f5756732a_full.jpg
 8. Endżoj gajs Typowy VACShot, 0 hałasu od przeciwnika. Just przeczucie.
 9. ~Głosik oddany, 255. Jak chcecie to mogę wam nabić z 500 głosów, ale czy nie będziecie mieli przez to problemów?
 10. Myślę, że jako osoba, która od roku posiada rangę Global Elite mogę się tutaj wypowiedzieć. flusha jest czysty w 101%. Jak wyobrażasz sobie, żeby ktoś cheatował na lanie? Jestem pewny, że jakbym ci podesłał moje demka też byś powiedział, że mam cheaty. Też zdarzają mi się takie odpały, że randomo strzelam przez smoka i lecą fragi, skany przez ściany itd. Nie widzę w tym nic dziwnego. Co do tego filmiku, obejrzyj sobie w prędkości 0.25 i sam zobaczysz, że nie nacelował idealnie na głowę, więc żaden aimlock.
 11. Jak kopiujesz żarty z internetu to najpierw je wklej do notepada lub notatnika, bo kopiuje Ci się razem z szarym tłem. Dziwnie to wygląda. Tutaj błędy, które od razu rzuciły mi się w oczy. Poza tym wszystko jest OK.
 12. Zapraszam do oglądania Myślę, że różnica jest ogromna porównując filmik do moich poprzednich filmików reklamujących cs-kopytko. Oglądać w 1080p 60fps! Zapomniałem dodać, że wszystkie akcje pochodzą z moich meczów turniejowych i moja ranga to Global Elite.
 13. Próbowałem brute-force, nie udało się rozszyfrować hasła. 1. Nick: Mefix 2. W jaki sposób chcesz zdobyć los?: 8 3. Moje numerki: 3
 14. Wiadomość wygenerowana automatycznie Temat został zamknięty przez moderatora Powód: Podanie zaakceptowane! Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post. pozdrawiam, cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs
 15. Mefix

  Dodanie map

  W sumie to każdy Mod można rozkręcić, niezależnie od tego czy to DM, TP czy jakiś pokemon mod. Ale ciężko to zrobić bez porządnej reklamy. Dodatkowo na serwerze jestem jedynym adminem, więc jeszcze lepiej. Nie wiem dlaczego nikt nie składa podań, wymagania są przecież bardzo niskie.
×