Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

HASZYK

 • Content Count

  29
 • Posts on chatbox

  2
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Nowy

2 Followers

About HASZYK

 • Grupa Użytkownik
 • Birthday 05/16/1995

Contact Methods

 • Steam ID:
  STEAM_0:0:1815537

Profile Information

 • Nick w grze:
  HASZYK
 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Imię:
  Szymon
 • Skąd:
  Łódź
 1. Witajcie. Jest mi trochę przykro że zaistniała taka sytuacja i że trafiłem na ac, ale mówiłem Wam że jestem czysty. Witam ponownie wszystkich:)
 2. I jakoś okazało się czyste granie moje na bl mój kumpel wstawił moje demo .
 3. Rozumiem, ale poczytaj o tym naprawdę warto. MisiaQ oczywiście może to demko trafić na BL/Anticheat, ale uwierz mi że tam są dzieci tam teraz mogą głosować ludzie, którzy się zarejstrowali, ale jak uważasz.
 4. Tak VAC zawsze banował za czity, ale nie od razu teraz możesz mieć głupiego czita na komputerze i od razu VAC to wykryje popatrz ile tematów jest że ludzie niby za nic dostawali bana od VAC, a okazywało się że się odpalali. Na poprzedniej sieci koleś, który sprawdzał cziterów pobrał jakiś program do oglądania HLTV i VAC wykryło i steam poleciał.
 5. Nigdy się człowieku nie odpaliłem. Gram w tą gre 7lat. 3 lata grałem na serwerach ONLY HS. Potrafię trzymać celownik i nie strzelać gdzie popadnie. Popatrz inne dema czy nie sprawdzam zakamarków jak pro gracze. Teraz jeszcze VAC banuje za czity myślisz że chciałbym dostać bana na VAC?
 6. 1. Nick z Serwera: HASZYK 2. Steam ID: STEAM_0:0:1815537 3. Wiek: 20latek. 4. Czas spędzony na Serwerze(GT): http://www.gametracker.com/player/HASZYK/193.33.177.12:27126/ 5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Administrator sieci w 2013roku, opiekun serwera. 6. Znajomość AMXX (x/10) 8/10. 7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Mogę zostać adminem, ponieważ wiem że ogarniam tą grę. Chce zostać na tej sieci, ponieważ jak w dziale przywitaj się pisałem że sieć, na której adminowałem padła. Szukałem ,,tego czegoś,, na wielu serwerach i znalazłem to tutaj. Wiem że gracze, admini i cały skład kopytko zobaczy że nie pomylili się co do mnie! Kilka zdań o sobie: Mam wiele zasad w życiu, których staram się nie łamać. 8. Mikro [TAK/NIE]: Tak. 9. Akceptacja Regulaminu: Oczywiście!. 10. Reklamy/SMS: SMS. 11. Linki do poprzednich podań: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/41673-haszyk-podanie/ Jest to samo podanie co ostatnio, ale wiem że przez te 7dni zdobyłem większy szacunek u graczy i Wasze wypowiedzi co do mnie będą inne. Tak ja Petrus napisałeś w poprzednim podaniu że moja grywalność spadła, ale to dlatego że musiałem jechać na weekend do pracy, ale teraz już jestem i gram cały czas. Pozdrawiam HASZYK.
 7. Dobrze rozumiem Was i Wasze wypowiedzi. Dziękuje że zabraliście głos w moim podaniu. Jedna tylko uwaga Pierwszy- -Napisz do BlackHill on Ci napisze że nie zgłaszam cziterów. -...top15 nabiłem na spect. . . -Mam zostawiać włączone forum by nabijało mi czas i bez sensownie pisać różne posty itp? Winner Ty już pokazałeś wczoraj jaką masz kulture do graczy. Jakiś 13-14 latek krzyczał przez mikrofon, a Ty do niego cytuje,, Zamknij ten ryj i wypierda. . .'' Zamiast go kick, a gdy to nie pomoże to zbanować. Potwierdzić to może SANCZO.
 8. 1. Nick z Serwera: HASZYK 2. Steam ID: STEAM_0:0:1815537 3. Wiek: 20latek. 4. Czas spędzony na Serwerze(GT): http://www.gametracker.com/player/HASZYK/193.33.177.12:27126/ 5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Administrator sieci w 2013roku, opiekun serwera. 6. Znajomość AMXX (x/10) 8/10. 7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Mogę zostać adminem, ponieważ wiem że ogarniam tą grę. Chce zostać na tej sieci, ponieważ jak w dziale przywitaj się pisałem że sieć, na której adminowałem padła. Szukałem ,,tego czegoś,, na wielu serwerach i znalazłem to tutaj. Wiem że gracze, admini i cały skład kopytko zobaczy że nie pomylili się co do mnie! Kilka zdań o sobie: Mam wiele zasad w życiu, których staram się nie łamać. 8. Mikro [TAK/NIE]: Tak. 9. Akceptacja Regulaminu: Oczywiście!. 10. Reklamy/SMS: SMS. 11. Linki do poprzednich podań:Brak. Pozdrawiam HASZYK.
 9. HASZYK

  Sędzia (2014)

  To jest najlepszy film jaki mógł wyjść! Bardzo wciągający.
 10. Myszkę - Roccat Słuchawki - Steelseries Siberia V2
 11. HASZYK

  Zleconko HASZYK

  1. Rodzaj grafiki (sygnatura/avatar/logo itp): Sygnatura. 2. Tło : Ciemna zieleń. 3. Kolorystyka: Ciemne barwy. 4. Napis : HASZYK 5. Wymiary (px): 720x200px. 6. Dodatkowe informacje: Może być jakaś kobieta.
 12. Tak, ale zawsze miałem pod F12 i teraz po tej aktualizacji nie mam nawet pod F5. Jest to zbyt uciążliwe.
×