Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ezio

 • Content Count

  88
 • Posts on chatbox

  166
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

29 Pomocny

About Ezio

 • Grupa Użytkownik

Recent Profile Visitors

908 profile views
 1. Demka z ytb nie da się odtworzyć w csie w trybie poklatkowym co znacznie ułatwia i ukazuje wspomagacze. Na przyszłość wstawiaj poprzez zippyshare.
 2. Nie wiem czy zauważyłeś jest to próbny admin DM, znam tego pana i cechuje go wysoki skill , akcje z pierwszych minut są na deaglu więc jeżeli ma opanowany ten pistolet łatwo wchodzą headshoty.. A to ,że kampi na respie botów lub w oknie to już inna para kaloszy regulamin pkt. 6 Demko zgłaszamy zgodnie z formularzem:
 3. Co do wieku, 81 rok. Co do dm, admin na zabijambolubie.com jakieś 2 lata. Gram ogólnie kolo 12 lat, zaczynalem od skamieniali.pl mody głównie tp od jakis 5 lat dm..
 4. Chlopcze, gram tu ponad dwa lata i w tym czasie grałem z mnóstwem ludzi oraz adminów a twoje oskarżenia wobec mnie w moim mniemaniu sa mowiac najdelikatniej bezpodstawne. Krazy tu o mnie opinia przecietnego gracza, placzka i bota - na co szczerze leje z góry, bo opinie z gry mi lataja i powiewaja. Ale to demo po prostu jest smieszne. Dlatego tym bardziej jest to dla mnie niezrozumiałe. Tez kilka razy wstawilem dema, nie wszystko było trafione. Ile ty grasz w ta gre??
 5. Film zostaw, zreszta pobralem sobie na kompa 😁 Czekam na werdykt, alez mi humor poprawiłeś 🙈
 6. Sorry racja , przepraszam z rozpędu napisałem AntiCheat - Zgłoś Czitera w tym linku masz formularz zgłoszeniowy.
 7. A ja bym był za tym np. komenda > malamapa , w przypadku gdy graczy jest ok 4 na serwerze.. Komenda /rtv nie działa jak sie gra samemu z botami. W konsoli masz komendę /maplist. Ogólnie ,map jest chyba 34.
 8. Jak masz wątpliwości co do gry jakiegoś zawodnika , pobierz demo - dział skarg i czekaj.. 5 minut roboty ci to zajmie..
 9. Chwilowym brakiem kultury, może frustracją. Każdy ma swoje wady i zalety :)
 10. Emeryci i napinacze forum XD. Szkoda, ze się wtrącają nie w swoje tematy czyt. serwer, faktycznie zdarzyło się tak , wybacz moje zachowanie. Czasem mnie ponosi , a komentarze płaczek hmm.. pachną gimbazą,. Pozdrawiam
 11. Ezio

  Wybory - II tura

  Śmieszni są ci , którzy biorą 500+ a narzekają na rządzących - bez honoru i bez ambicji... takie chorągiewki gdzie zawieje tam idą , gdzie dadzą tam lecą jak baranów stado.
 12. Hiszpanie nic nie grają , pokazał to mecz z Polską..
 13. - Francja - Włochy - Niemcy - Belgia Mecz Anglia vs Szkocja - mega tempo, kontry. Wyglądał jak wojna
×