Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

zarowa :D

 • Content Count

  399
 • Posts on chatbox

  2,121
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by zarowa :D

 1. Dzisiaj według mojej opinii pewna jest tylko Anglia co do meczu Chorwacja-Czechy obstawiałbym Czechy lub remis a w meczu szwecja-słowacja może być rożnie.
 2. również czekam i liczę ze oba zespoły strzela a wygra Belgia
 3. Tak mnie zagadali ze już pierwsza polowa meczu Ukrainy z Macedoniom minęła. Ale idzie po mojej myśli wiec nie jest źle
 4. Jasne ze Holandia-Ukraina chociaż wczorajszy mecz Włochów tez był fajny
 5. Panie Niemcy bez Lewego to porażka a Lewy bez Niemców to tragedia 😂
 6. Osobiście mam postawione dwa kupony na mecze finałowe Francja/Portugalia lub Hiszpania/Portugalia. Co do top 4 to na chwile obecna: Włochy, Portugalia, Francja i Hiszpania. Ale jest jeszcze mało doceniany rodzyneczek tych mistrzostw a dokładnie Walia jak na razie radzi sobie dobrze ale raczej do finału nie dojdzie. Co do Polaków to mogą się juz pakować zero gry ledwo co się ruszają.
 7. ban dodany na serwerze ale ma zmienne ip wiec raczej wróci
 8. Witam temat będzie poświęcony głównie piłce nożnej ale czasami może pojawić się coś z tenisa czy też koszykówki. Jeśli kto ma chęć może dodawać swoje typy lub dzielić sie juz rozstrzygnięty kuponami. (Krótkie analizy mile widziane) Po niżej dodam kilka kuponów z ubiegłych dni i coś na jutro.
 9. No cóż mogę powiedzieć znów jeden 😂😂😂 I kuponik na jutro może tym razem będzie zielono 😇😈🤑
 10. Znowu sie nie udało zabrakło jednej bramki 🙄😂 Kupon na dzisiaj : Coś czuje ze dzisiaj będzie czerwono ale zagrać trzeba 😂🤑😜
×