Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kawikx312

 • Content Count

  6
 • Posts on chatbox

  0
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Nowy

About Kawikx312

 • Grupa Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mogę złożyć podanie o UB Support ???

  1. Darek

   Darek

   Zapoznaj się z wymaganiami. Jednym z nich jest posiadanie admina na serwerze, czego niestety na razie mieć nie możesz :(

  2. Kawikx312
 2. 1. Nick w grze:Kawikx312 2. Serwer:DM+BF2 3. Steam ID*: STEAM_0:1:14012035 4. Wiek:14 5. Doświadczenie w adminowaniu**:Duże 6. O sobie:Mam na imie Filip, mam 14 lat, mieszkam w polsce, zajmuję się piłka/sportami 7. Akceptujesz regulamin*** [TAK / NIE]:Tak
 3. AMXMODMENU to raczej podstawa adminów jednak ma jeszcze dodatkowe komendy w consoli które się przydadzą jeżeli admin nie wie co to AMXMODMENU o to rzeczy AMXMODMENU. UWAGA!!! będą przejścia!!!. Ban (Bardziej skomplikowane): Amxmodmenu (Odpalamy console pod Escape skrót ESC) --> Zbanuj gracza/Ban player --> Wybierz gracza --> Wybierz czas --> gracz dostaje bana !! Kick: Amxmodmenu (Odpalamy console pod Escape skrót ESC) --> Wywal gracza/Kick player --> wybierz gracza --> gracza zostaje kickięty (zostaje wywalony z serwera) Zmień Drużyne: Amxmodmenu (Odpalamy console pod Escape skrót ESC) --> klikamy Zmień drużyne (nie pamiętam czy tak to było dawno tego nie używałem oraz na angielski zapomniałem) --> wybierz gracza do (TT)(CT) --> Gracz zostaje przeniesiony Zmień mape: Amxmodmenu (Odpalamy console pod Escape skrót ESC) --> Klikamy Zmień mapę --> wybieramy mapę --> mapa zostaje zmieniona (Jeśli ludzie chcą max 4 osoby muszą się zgodzić)(Jeśli na serwerze jest poniżej 4 osób musze max 2 osoby się zgodzić)(Zresztą wytłumaczę na końcu) Głosuj na mapy: Amxmodmenu (Odpalamy console pod Escape skrót ESC) --> KLIKAMY ! Głosuj na mapy --> wybieramy od 2-4 map --> ludzie oraz ty głosujecie na którą mapę ma się zmienić Jeśli nie wiesz co to AMXMODMENU to można użyć tych komend mianowicie: amx_kick amx_ban amx_Who (to daje kto ma flagi admina a kto nie)(tylko dla adminów) Noi tak jak mówiłem wytłumaczę to 4 głosy na zmianę mapy minimum 10 graczy 10 głosów minimum 25 graczy 15 głosów musi być FULL serwer Pisanie na chat dla admina @ - pisanie po lewej stronie @@ - pisanie na środku u góry @@@ - pisanie po środku u dołu Pisanie kolorami na chat dla admina @r - czerwony (red) @b - niebieski (blue) @g - zielony (green) @o - pomarańczowy (orange) @m - fioletowy (purple) (chyba bo nie pamiętam trzeba sprawdzic) @c - morski (cyan) Co powinienen admin oferować na serwerze? 1. Osobistą kulturę 2.Porządek na serwerze 3."NAJWAŻNIEJSZE" Płacić składki na serwer (Jeśli nie chcesz to jest Obowiązkowe na niektórych serwerach a na niektórych za darmo) Co oferują właściciele serwera? 1.Miłą ADMINISTRACJĘ 2. Kulturalnych ludzi/graczy 3.Miłą atmosfere Jeśli pomogłem zostaw odpowiedz Tak a jeżeli nie pomogłem zostaw odpowiedz Nie Oczywiście możesz zostawić Reputację wystarcza dodać reakcję PS: Pisałem to 2 godziny (Z przerwą na jedzenie) PS NR 2: Jeżeli masz zostać adminem a nie wiesz jak korzystać z AMXMODMEN Polecam to przeczytać i będziesz wiedzieć dużo o AMX. I jeżeli zdążysz to napisz jak po przeczytaniu umiesz AMX. W skali od 1/10 . Pozdrawiam.
 4. Cześć, nie wiedziałem też jak @Kobra11 gdzie mam napisać ale do rzeczy przejdę: Chciałem zaproponować jakiś klimat wielkanocny np.: Jakieś jajka wielkanocne na grafice Klimacik wielkanocny Jakiś kolorki forum (np żółty. pomarańczowy, czerwony itp.) Jeśli ci się spodoba napisz Tak a jeżeli Ci się nie spodoba napisz Nie Pozdrawiam.
 5. Witam, mam na imię Filip, mieszkam w Polsce, zajmuję się piłką nożną,/sportem, przyszedłem tutaj ponieważ (Krótka historia): Wszedłem na serwer i pograłem chwilkę zobaczyłem wasze forum i pomyślałem że wejdę oraz że poznam nowych przyjaciół. Pozdrawiam. Kawikx312. Pozdrówcie rodzinę.
×