Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
babu0330

Pomóżcie proszę .

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

spróbuj wyłączyć wszystkie zapory i antywirusty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi pisałeś, że piszę Steam Connection Lost, a jeśli piszę Ci coś takiego to tak jak kolega wyżej. Miałem taki sam problem, wyłączyłem AV i zapory i wszystko śmiga. A jeśli to nie pomoże zmień CFG, oraz UCFG. Jeśli to nie pomoże to już jestem bezsilny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odinslaluj steam, wywal do kosza wszystko, zainstaluj od nowa.

 

możliwe, że brakuje jakiegoś pliku w steam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co możesz zrobić w takim razie do skierować się do korporacji jaką jest VALVE. Z tego co wiem to nie za łatwo da się skombinować ich dobry numer telefonu, bądź e-mail. A jeśli już takowy znajdziesz na odpowiedź czeka się od kilku tygodni do kilku miesięcy to się mija z celem, lepiej kupić nowego steama. Nie wiem, poczekaj jeszcze parę dni jeśli problem się nie rozwiąże sam to jesteśmy bezsilni. Ostateczne rozwiązanie to sformatowanie komputera, ale nie wiem czy Ci to pomoże, ale myślę że w 75% tak.

Czy na pewno wyłączyłeś wszystkie programy AV i zapory...?

Zmieniałeś CFG i UCFG ...? Spróbuję dorwać kontakt do kogoś który zna się na steamach lepiej niż ja, mi steam jest jedynie po to żeby grać. xD

Możesz jeszcze napisać na jakimś forum o tematyce Counter Strike 1.6 STEAM, oczywiście mówię tu o jakimś większym forum na którym są użytkownicy, którzy powinni rozwiązać ten problem, na pewno wiesz jakie forum mam na myśli. Nie będę tutaj dawał linka, ponieważ jest to surowo zabronione jak mówi nasz kochany regulamin.

Myślę, że problem da się rozwiązać, na pewno się da ale większość nie wie jak.

Napisz najpierw na forum, a potem spróbuj sformatować komputer oczywiście jeśli będziesz mógł bo możliwe, że masz tam jakieś ważne pliki i nie chcesz ich stracić, no ale od tego są dyski przenośne ;) Trochę się rozpisałem, mam nadzieję że Ci pomogę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem inny problem!

Ale nikt nie wiedział o co chodzi w czasie gry minimalizowałem cs'a i jak go maksymalizowałem to mi się kręcił ekran też mi kazali skasować cs'a ale później dowiedziałem się od kolegi że nie trzeba nic kasować po prostu nie miałem sterowników karty graficznej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do Valve nie masz co pisać, zleją to ciepłym moczem. Skoro zrobiłeś dokładny REINSTALL steam mając nadzieje że skasowałeś steam wraz w CS'em, pobrałeś steam z ich strony i na nowo ściągałeś wszystkie updaty. Jeśli to nie pomogło twoim jedynym wyjściem jest format C i nowy system.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czasami to też valve ma jakieś problemy :)

Ja też tak miałem przez jakiś czas po 6 - 7 rund i steam connection lost.

Po jakimś czasie samo się uspokoiło.

Spróbuj też pobrać aktualizacje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×