Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
kabakero

DOSTALEM BANA D: hahah

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde pierwszy raz grałem i już ban ojoj.. proponuje najpierw sprawdzić ID STEAM itp a nie od razu ban :D ale tak jak szanowny ADMIN :D bo pewnie nie PAN D: chce tak ma ..

 

 

P.S. admin powinien mieć steam

 

 

 

dodaje tez reszte ss ktore mi zrobil admin "GooD WeeD :))

 

 

http://www.speedyshare.com/files/26959413/ss_niby_ban.rar :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój nick: b ! koX

Twój SteamID/IP:STEAM_0:1:10034155

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 19 II 2011

Powód bana: mam wrzucic ss bo niby mam HAXY

Nick Admina który zbanował: GooD WeeD :))

http://www.speedyshare.com/files/26959413/ss_niby_ban.rar

Opis sytuacji:

 

Gram sobie a tu nagle BAN na zawsze :( co z tego ze jestem lepszy skoro nie moge byc lepszy niz admin hahah fartownie dostal glowe przez smoka haha mogl nagrac demko a nie perma dawac od razu :D wtedy OK... a tu zon ss jest jestem clear Goraco pozdrawiam ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Admin zrobił Ci ss, od tego jest.

A takie głupie komentowanie tego jest niepotrzebne, masz wzór zastosuj się do niego i poczekaj.

 

A co do pierwszego ss...

Ta ściana też mi się nie podoba.

Ewidentnie coś tam było przerabiane na szybkiego.

Pachnie mi to SilentAim'em. (pokazuje małe kilku pixelowe białe kropki w miejscu gdzie są przeciwnicy).

 

A rozmazać tak ścianę można łatwo narzędziem znajdującym się w ps lub gimpie ;) Znam się na grafice i wiem że coś było majstrowane.

Tyle ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekajcie sprawdzę i powiem czy coś miał :))

 

@edit

 

HAHAHAHA szał w chuj dzięki koleś mam już co na BL(BlackList) wstawić. Takich jak ty trzeba tępić!!!! Wall Hack.

 

Bez UB Temat do Zamkniecia.

 

PS : Next razem proszę cię przed wrzuceniem screenów sprawdź je jeszcze raz czy czegoś nie przegapiłeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak... widzę ze macie spoko loko pod głowa :D sprawdz jeszcze raz ID steam.. szkoda mi steama na takie kurwa jakies AIM BOTY czy co tam bylo wstawienie SS a ban 3 min wcześniej tyle trwa wstawienie je w http://www.speedyshare.co...ss_niby_ban.rar .. Kolega od grafiki widzę nie zna sie na grafice ... ale mnie wkurwiliście.... OPÓR ON a nie ze jak ktoś lepszy to cziter hahahah ...... leze ze smiechu BEDZIE U BAN ? CZY JESTESCIE LOJTKI ? Teraz patrze nie wiem co to za zamazanie ... wali mnie to.... moze dlatego ze 16 bit ? nie mam pojęcia ....

 

 

hahaha DAMY CIE NA BL hahah steam 2k05 zero odpalenia...

 

 

Szkolenie se zrobcie ze znajdywania cziterow... powinno być ! jeżeli cziter gdzie DEMKO ?

 

WIEC GOWNO A NIE CZITER>..

 

a tak na marginesie

BADZIEJ MARTWILBYM SIE TYMI CO GRAJA NA NONSTEAM A NIE NA STEAM>>>

 

[ Dodano: 2011-02-20, 08:51 ]

aaaa MAT jak jesteś kozak w przerabiany grafiki to zrob tak zeby moje SS pokazywało ze mam HAXY ale tak jak ja w parę minut i wstaw na forum ....

 

 

=* Pozdro małolat: D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×