Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
NOCNAFURIA

NOCNA FURIA

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: NOCNA FURIA VOL.1

Twój SteamID/IP: 0:1:15404367

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 25.02.2011 [ 00:44 ]

Powód bana: WALLHACK + AIMBOT

Nick Admina który zbanował: KochaSs^^?;> aajjkk!

 

Link do screenów :

http://www.speedyshare.com/files/27067064/download/NOCNAFURIA.rar

Opis sytuacji:

 

A WIĘC SYTUACJA TAKA ŻE GRAŁEM Z GODZINE Z ZIOMKIEM, ZAWOŁALI SPECJALNYCH ADMINÓW CO SIĘ SUPER ZNAJĄ NA COUNTER STRIKE'U I TAMCI MNIE OGLĄDALI, MIĘDZY INNYMI DAVINCI KTÓRY NIE MÓGŁ CHYBA DOCIEC CO MAM , PÓŹNIEJ POWIEDZIAŁ ŻE WH SOBIE WŁĄCZAM JAK MI SIĘ CHCE I AIMBOT TO Nonstop MI SZCZELA PO KASKACH,A POTEM WSZEDŁ JAKIŚ KOLEŚ Z TAKIM NICKIEM POKEMONOWYM $^^#^#$^#^$^#^$ ajJJAJAJKKJ I MI DAŁ PERMA. NO I TYLE.

POZDRAWIAM SERDECZNIE ADMINISTRACJE.

 

 

 

 

 

 

Siemano Mordy więc tak mam 17 Lat, jestem naskillowanym przez 6 lat gamoniem, który stracił 4 lata na tą głupią grę i w końcu otrzeźwiał i zajął się pasją dającą niezłą przyszłość.

Zaś mimo że gram tylko czasami to ten skill i tak we mnie tkwi:)

grałem na 1.5 , jak ktoś z was (choć wątpie żeby grał) grał w 1.5 to może kojarzyć lige proxion która 2 lata temu zawiesiła działalność , i może kojarzyć klany typu RADIANCE,RADICAL,intoXicated :)

to wie już skąd taki łepek z takim aimem w łapie i wh w uszach się wziął :)

 

UNBAN ]:-> ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom wszystko pieknie i ladnie ale WZÓR kolego :P wiec edytuj i popraw :)

dorzucam demko ktore nakrecilem temu graczowi.Postanowilem nakrecic bo przed zaczeciem krecenia damka mial takie akcie ze nie chce mi sie wierzyc w niego.Albo naprawde meeeega ogar albo zwykly cziter na steam.

 

Link do demka:

 

http://www.speedyshare.com/files/27066903/nocna.rar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CO TAKIE KRÓTKIE TE DEMO :/.

PIERWSZA RUNDA SŁABA NIC CIEKAWEGO,ALE W NASTĘPNEJ KONKRETNE KASKI SIADŁY:D

SZKODA ŻE TAK MAŁO BO BYŁY LEPSZE RUNDY.

+ POLECAM SŁUCHAWKI ICEMAT SIBERIA, ALBO AKG K99, I DO TEGO INTERFEJS MUZYCZNY STUDYJNY EMU0404 USB.

TO KARTA DŹWIĘKOWA STOSOWANA DO STUDIA NAGRANIOWEGO U MNIE W POKOJU :>

DO TEGO PRESONUS TUBEPRE, I MIKROFON RODE NT-1A I WYTŁUMIONA KABINA NAGRANIOWA I MOŻNA NAGRYWAĆ DOBRE RAPY I GRAĆ NA MEGA SPRZĘCIE :)

POLECAM!

POSTAWCIE OPÓR JAK ODBANUJECIE MNIE :"D

I CHYBA ZAPISZE SIE Z POWROTEM NA ESLU DO LIGII TO MOŻE KTÓRYŚ Z WAS ODPALI ZE MNĄ ESL WIRE I POSTAWI JAKIŚ OPÓR :)

 

http://www.esl.eu/pl/change_password/success#/pl/player/3429131/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sadzac po skladni i bledach rzeczowych oraz ortograficznych smiem twierdzic ze gracz nie ma wiecej niz 13 lat , przechwalanie sie ile to ty nie grasz w csa i jakiego skilla nie masz nie przekona adminow ze jestes czysty demko za krotkie by moc stwierdzic czy ma haki , ale nie podoba mi sie jego gra sugeruje ze moze jednak cos miec

 

polecam slownik ortograficzny, tfoje blendy asz pazom woczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleś pokaż które zdanie jest źle złożone gramatycznie ,albo jakiś błąd ortograficzny poza słowem "SZCZELAM" które jest przytoczeniem słowa użytego na serwerze przez jednego z graczy który mi napisał ŻE SZCZELAM KASKI NA AIMBOCIE.

a lat myśle mam więcej niż Ty, i jak chcesz to mówię :

MOGĘ ZAGRAĆ ESL, ODPALIĆ ESLWIRE - I ZAGRAM TAK SAMO, TYLE ŻE NIE WIEM CZY JEST SENS , BO ŻADNA OSOBA GRAJĄCA NA TYM SERWERZE NIE POSTAWI MI OPORU... :)

A TY NIE WIESZ KIEDY SIĘ WSTAWIA ZNAKI INTERPUNKCYJNE .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano Mordy więc tak mam 17 Lat, jestem naskillowanym przez 6 lat gamoniem, który stracił 4 lata na tą głupią grę i w końcu otrzeźwiał i zajął się pasją dającą niezłą przyszłość.

Zaś mimo że gram tylko czasami to ten skill i tak we mnie tkwi:)

grałem na 1.5 , jak ktoś z was (choć wątpie żeby grał) grał w 1.5 to może kojarzyć lige proxion która 2 lata temu zawiesiła działalność , i może kojarzyć klany typu RADIANCE,RADICAL,intoXicated :)

to wie już skąd taki łepek z takim aimem w łapie i wh w uszach się wziął :)

 

UNBAN ]:-> ?

 

no tak jesteś naskilowanym pro gamerem, który gra 6 lat od 11-go roku życia, a może nie? w końcu grałeś na 1.5 ! szok! wow! o/

 

next razem zróbcie coś lepszego jeśli chodzi o demko, ub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×