Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Fraser

Problem z zapisaniem

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem z zapisaniem zmian w pliku config.cfg. Chcę sobie zmienić rate itd. no i zapisuję te zmiany w pliku. Włączam CS'a, wyrzuca mnie z serwera za duży ping, a gdy ponownie włączę ten plik, zmian już nie ma. Mam odznaczone "tylko do odczytu" a problem tkwi nadal. W dodatku nie wiem jak zmniejszyć ping, próbowałem wpisywać te wszystkie komendy w konsoli i config.cfg, ale bez skutku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1/ na servie ustawia rate itp automatycznie, co nie zmienisz server i tak Ci ustawi zalecane. Wejdź gdzieś gdzie ustala interpu, rate itp i sprawdź jaki wtedy masz po zmianie w config

2/ ping najprawdopodobniej ty lub osoba z kim dzielisz neta coś pobiera, coś Ci się aktualizuje lub masz kiepskiego neta (radiówkę) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej wyciagnij wtyczke od neta odczekaj 20sek i wloz wtyczke i powinien miec mneijszy ja tak zawsze robie i pomaga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neta raczej nie dzielę z nikim. Mam 2mb. No i wyciągnąłem tą wtyczkę i nadal ping jest 100-170. Wcześniej jak miałem 1mb wszystko było ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam odznaczone "tylko do odczytu"

 

Nie masz mieć tego odznaczonego. Jeśli chcesz żeby Twój cfg pozostał bez zmian musisz zaznaczyć tą opcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej korzystać z własnego cfg, skopiować config.cfg, pozmieniać co tam sobie chcesz i zapisać np. jako fraser.cfg. Po każdym włączeniu CS-a wpisujesz w konsoli exec fraser.cfg i masz wszystko wczytane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×