Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Lukaszek

Podanie Do Not Hit

16 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z Serwera: Do Not Hit

Steam ID - Wymagany (Jeżeli nie masz nie składaj podania):brak

Staż gry (Minimum 2 lata): ok 4 z przerwą

Wiek (Minimum 16 lat): 15 za 2 tyg 16

Czas spędzony na Serwerze (Minimum tydzień): Jest

Aktywność na forum (Minimum 20 postów): Jest

Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Wiec tak Bylem adminem na serwerach sieci crazy-clan (przepraszam ze reklame).Ty bylo 2 serwery:Jb i jakis inny

Znajomość AMXX (x/10): 6/10 Podstawowe komendy znam.Co do pluginiow to cos tam kombinowalem ale nie udalo sie

Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem:Wiec tak.Na serwerze gra admin to i tak graja haxy. Admin ma to gdzies szczerze mowiac.Jedynym adminemjakiego widzailem byl koza.Zamiast wszczynac konflikt staram sie go rozwiazac.Moze wiekszosc graczy mnie zna.

Czy będziesz płacił składki? (Składki wymagane. Przelew na konto 10zł, albo wysłanie sms doładowującego mój portfel kwotą 9.96zł który Ciebie kosztuje 23.18zł brutto) Nie Mysle ze na cs nie bede wydawal kasy.

Kontakt: GG podam po zaakceptowaniu podania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to po co wy piszecie podania? Skoro nie macie ani steama, ani nie bd płacić składek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to po co wy piszecie podania? Skoro nie macie ani steama, ani nie bd płacić składek.

Powiem ci tak dostales adma bo masz steam moze i tak.Ale i tak nie umiesz ogarnac serwera.Demka tez nie potrafisz krecic banowac tez i ss"y.Dostales adma bo placisz kase na serwa pewnie.

 

A zeby utrzymac serwer Mozna zrobic sklep na Cod i na ffa bf2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie się nadaje umie grac, ogaroł by serwa nie tak jak koza -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha, nie umiem robić ss'ow? Ani demka wez sie ogarnij. Jakos po conajmniej 2 razy dziennie robie ss'y, ale spoko to tylko twoj chory wytwor wyobrazni. A jezeli jest 2-3 czitow to nie jest tak po prosty ZBANUJ! Najpierw trzeba popatrzec zrobic ss'y lub demko. A co niektorzy mysla ze jeden ziomus walnal bodajze 3 banie w jednej rundzie to juz aim.

 

[ Dodano: 2011-03-25, 16:10 ]

Tak ogolnie po za twoimi chorymi uwagami bylbym na tak, gdyby nie to , ze nie masz steama i nie chcesz placic skladek, niestety NIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bede robil tu wiecej spamu.Po 1 to na cb sie skarży pol serwera.Bo tem na steam i jak go zbanujesz to zlozy skarge.Kolo gra ok 2 godziny na serwerze jak ty tez jestes.To pada tekst ze nie mozna mu zrobic ss"y.Mowiac krotko wbic na specta i zobaczy na kogo ci sie nie chce.Dzis zamiast dac bana swojemu koledze za wh to wolales powiedzieć mu zeby ty wyłączył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha śmieszny jesteś. Co do kolegi to dla jaj to powiedziałem, a wh żadnego on nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koza ale taka jest prawda, wczoraj 2godziny koleś grał na takim perfidnym wh a ty wszedłeś na specta i sobie siedziałeś i siedziałeś dopóki Petrus nie wszedł i go nie zbanował , a miałeś 2 godziny na zrobienie demka bo wiem że wczoraj jakiś problem ponoc był z ss'ami

Poszedł by na BL'a a tak dalej czituje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra wolalem zawolac petrusa, wystarczylo zeby zobaczyl. Tak bawilbym sie we wruzcanie demek itp. szkoda czasu. A jak tak wam nie pasuje to moge nastepnego miesiaca nie oplacac, ale wtedy nie bedzie zadnego admina. Jak sb chcecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak bawilbym sie we wrzucanie demek itp. szkoda czasu

:?: :?: :?: :?: Co najmniej dziwna odpowiedz jak na admina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak. Chłopak jest bardzo aktywny widzę go codziennie, jest miły i kultularny więc na prawde bardzo pasuje na admina moim zdaniem potrzeba kogoś takiego na admina bo on dał by rade ogarnąć serwer jak i cziterów bo jest aktywny. Koza nie chce nic mówić ale troche nie ogarniasz. Z szczerością powiem tak: Bierzcie go bo więcej takiego gościa możecie nie spotać. - No Pro.

 

[ Dodano: 2011-03-25, 20:30 ]

Lukaszek, Daj mi swoje gg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steama bym przebolał, ale składki niestety są obowiązkowe.

Jeśli co miesiąc płaciłbyś składki i Petrus nie miałby nic przeciwko temu, że masz NS to jestem jak najbardziej na TAK. Gracz ogarnia, bardzo fajnie się z nim gra, wie kogo osądzić o czity, umie pogodzić się z przegraną. Jak dla mnie jest to idealny kandydat na administratora. Pomimo NS gra uczciwie, oby więcej takich składało podania.

 

JAK NAJBARDZIEJ NA TAK ! OLEWAM, ŻE MASZ NS ! XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skladki Konieczne.A wyjatkow nie ma ?? Cs traktuje jako zabawe i nie bede na niego wydawal kasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie ma wyjątków. Jak nie będziesz płacił składek to nie będziesz miał admina, trudno.

Na pewno dla Ciebie wyjątku nie zrobimy, więc nie masz na co liczyć.

Temat do zamknięcia, ponieważ gracz nie chce dostosować się do regulaminu admina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleś może kup steam i pograj troche mixów i eslów i zobaczysz kto jest botem. Pewnie nie wiesz jak się sprawdza na non steam kto ma steam a kto ns. ^^

 

 

 

____________

Pozdr.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×