Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
z!elony

Restrykcja dla zarejestrowanych

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Piszę ten temat głównie z prośbą do Head Administratora...

Chodzi mi to, abyś włączył Restrykcję Dla Zarejestrowanych, czy coś takiego... Powoduje to, że nie wyrzuca Cie z forum po nieobecności dłuższej niż 5-10 min jak jest do tej pory.

Jest to zaznaczenie jednego "oczka" w panelu administracyjnym, 15 sekund roboty...

 

Również proszę o wypowiadanie się użytkowników na temat mojej propozycji ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za, denerwuje mnie to, że jak jetem na forum podczas gry i zgine chce coś napisać a tu nowa runda wchodze gram wchodze na forum i musze logować sie od nowa denerwujące to jest czasem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie i zanim zdążysz się zalogować i coś napisać to już nowa runda i trzeba wejść do gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zwane autologowanie jestem całkowicie za na wszystkich forum na których jestem adminem mam tak poustawiane i nigdy nie było problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ta opcja jest wylaczona dlatego, zeby sprawdzic.. kto ile faktycznie siedzi na forum. A nie, ze ktos wejdzie zaloguje sie i przykladowo 5h siedzi na forum a przy kompie go nie ma.. no nie wiem to juz niech sie Petrus wypowie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za mnie tez denerwuje, pisze, wejde na chwile na allegro, albo popisze na gg i zaraz musze sie znow logowac jak chce cos napisać . jak najbardziej za .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki nie zauważyłem bo u mnie było dobrze ;) tzn Zielu też tak powinieneś mieć, bo miałem ustawione dla adm i modów.

 

Teraz ustawiłem zapamiętywanie ze sprawdzaniem IP. Jeżeli macie takie samo Ip jak przy 1 logowaniu to będzie was logowało automatycznie. Czyli nie powinno Was już wywalać o ile wam się IP nie zmieni.

Jest możliwość dać bez zabezpieczeń, ale nie wiem czy to dobry pomysl;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat mam zmienne IP o_0. Ale w sumie ja mam takie zmienne IP, że dopiero przy next połączeniu mam inne IP, a nie że się zmienia kiedy chce :)

Może spróbuj dać bez zabezpieczeń to zobaczymy jak to będzie funkcjonować, jak nie będzie to za bardzo bezpieczne to usuniesz tą opcję po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no przecież o to Wam chodziło, że jak grasz czy przeglądasz inne strony aby was nie wywalało, a jak to robisz to nie zmienia Ci się IP. Aby się zmieniło Ip musisz wyłączyć kompa lub dać res na modemie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra moja wypowiedź była na poziomie 9-latka hahah. Troszkę się poniżyłem, ale nie szkodzi. Dobra, temat możesz zamknąć :) Btw. dziękuje :) xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×