Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Neron

Neron podanie o administratora

18 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

* Nick z gry : Neron

* Wiek :[glow=orange]17 lat w maju[/glow]

* Staż gry :[glow=green]Staż mam 5-letni z czego 4 lata na steam[/glow]

* Jak długo grasz na serwerze :[glow=red]Około 1,5 tygodnia [/glow]

* Czy miałeś admina na innym serwerze :[glow=blue]Owszem i to nie na byle jakich bo na starym Bermudzie oraz na fpsarenie [/glow]

* Znajomość AMX 8/10 :

* Dlaczego chcesz zostać adminem : [glow=violet]Powód jest prosty nie znoszę cziterów i chcę by serwer był czysty, na mojej zmianie nie ma miejsca na wh itp :][/glow]

* Kontakt :[glow=orange]12044290[/glow]

*Steam:[glow=cyan] Jest z 2007r Login (Rocky1488)[/glow]

* Czy będziesz płacił regularnie składki : [glow=olive]Tak owszem[/glow]

Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem: Przed kompem spędzam sporo czasu zawsze na cs'ie i zawsze na Cs kopytko, chcę banowac cziterów i na serwie ma byc porządek widzę wiele osób które używają wspoomagaczy, ale ja z tym skończe sądzę, że to powinno wystarczyc

Prócz płacenia składek jestem jeszcze gotów robic reklamy serwera gdyż to powinno byc obowiązkiem każdego administratora

 

Jest prawdą, że na razie nie angażowałem się w forum widac to po postach, ale chcę to zmienic

 

Pozdrawiam Neron !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE, ponieważ nie masz wymaganej ilość postów i nigdy nie widziałem cie na serwerze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej grałem pod innymi nickami nie tylko tym nie mogłem sie zdecydowac ale ostatecznie wybrałem neron bd trzeba podam stare nicki . Dlaczego nie uzasadnij to, bo że nie mam postów to wiem, ale nadrabiam to ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedziałem już, nie widziałem cie na serwerze ani razu może pod innymi nickami nie wiem, podaj je, a poza tym posty to podstawa i podstawą dla admina jest również forum, admin bardziej niż w grze powinien udzielać się na forum. Narazie jestem na nie ale jak zobacze, że udzielasz się na forum to możesz składać nowe podanie i tam będę na tak... ale niech inni użytkownicy też się wypowiedzą.;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podaj te nicki, na których grałeś.

 

bo na neron jest 2h i to na zm ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz nerona nie kojarzę z serwa a gram sporo.Także to przemawia na Nie

Co do postów się nie wypowiadam bo 20 można natłuc choćby tak jak kolega bogu w ciągu jednej godziny wiec nie powinno to być priorytetem w wyborze na admina.

W myśl przysłowia "Mowa jest srebrem, a milczenie złotem"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo tych nickow bylo nie jestem w stanie ich zapamiętac nie złoże nowego podania to powinno wystarczyc . Moje doświadczenie jako admina jest nadzwyczajnie duże z pewnością bym się wyrózniał na tle innych graczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale powiedz mi skąd my możemy wiedzieć, że ty miałeś gdzieś admina, nie możemy. zresztą nie powinieneś grać na tak dużej ilość nicków bo jest to niedozwolone...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche dziwne jest to, ze nagle nie pamietasz na jakich nickach grales, mowiac wczesniej, ze jak bedzie potrzeba.. to je dasz.

i troche dziwne jest dla mnie to, ze wchodzi gosc, pisze 1 posta o admina i ma o sobie zdanie "nadzwyczajne'..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Nie !! 4-5x nie .. Wiec Spie****** xd :F Nie no joke :D ale i tak na NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piona 1/10 za przeklinanie lub ***

 

Co do ziomka ;) udzielaj się na forum, dobij posty. Ja jestem na tak. Wdg mnie można dać szansę, zobaczyć czy rzeczywiście jest taki ogar jak mówi. Nie sprawdzi się to co za problem? proste

 

co o tym sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja utrzymuje nadal swoje zdanie, moja opinia zawarta jest w wypowiedziach powyżej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem.

Swoim podaniem nie przekonał mnie do siebie. Wiem jak wygląda sytuacja z adminami, jest ich bardzo mało, a tak nie powinno być. Może spróbujemy dać mu szansę jak się nie sprawdzi to zostanie zdegradowany jak Petrus wspomniał wyżej.

Niech powypowiada się na forum bo jak widzę administracja w ogóle nie odwiedza forum i nawet nie wiedzą czy ktoś wystawi screeny przez nich zrobione, bo dla nich forum nie istnieję, a tak nie może być... Mam nadzieję, że gdy zostaniesz administratorem będziesz odwiedzał forum przynajmniej trzy razy dziennie. Bądźmy dobrej myśli :)

 

Jestem na TAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ostateczności macie racje, a co tam też jestem na tak jak coś można zawsze go wywalić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz sobie pomyślałem że zawsze bd kasa na server ;) A jak cos to nq ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waśnie, żle mowie xd

Jestem na Tak na serwie jest bardzo mało adminów jestem na tak ale masz odwiedzac forum i grac .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, wyśle Ci info na pw.

 

Sprawdź się, udzielaj się na forum, a na pewno będzie dobrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×