Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Avelo

Avelo

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę modka o to by nie zamykał tematu,gdyż nie mam pojęcia gdzie mógłbym go umieścic a w sumie dotyczy czitów.. Otóż chce udowodnić wszystkim niedowiarkom oraz osoba które wyzywały mnie o czity czyli aim i wh. Na demku przedstawiona jest moja gra na mapie rats od początku do końca. Oczywiście pojawiają się komentarze typu że mam wh lub tez aima.. Mam dużą nadzieję że po oglądnięciu demko usłyszę przeprosiny od graczy którzy mnie posądzali o nieuczciwą grę.. Na koniec mam staty 32 na 8 z czego 2 razy zabiłem się sam spadając w dół.. Mam nadzieje też że już więcej nie usłyszę zbędnych oskarżeń na mój temat, ponieważ gram w cs już ponad 7 lat a steama mam od 5 i nie jestem taki głupi by grac odpalony na steam..

Do grassu ultrakill i innych: Można grac dobrze bez wh a skoro zazdrościcie gry i oskarżacie o czity mam nadzieje że po oglądnięciu demka usłyszę od was słowo "Przepraszam"

Oto demko:

 

http://rapidshare.com/files/455229786/avelo2.dem

 

proszę również o wypowiedzenie się adminów na ten temat, ponieważ naprawdę jest mi przykro kiedy gracze osadzają mnie o wh..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem Cie. Bana nie dostałeś więc nie wiem po wystawiasz to demko? Chcesz udowodnić, że grać czysto, powiedz mi po co? Olewaj komentarze innych jeśli uważają, że masz WH są zwykłymi zerami, którzy nie umieją przegrywać.

Mam dużą nadzieję że po oglądnięciu demko usłyszę przeprosiny

Nikt nie ma powodu żeby Cie przepraszać, ponieważ ten kto uważa, że grasz na WH nadal będzie tak uważał. Wiesz na WH można grać tak, że nikt się nie skapnie i używać setki wymówek. Chciałeś napisać takiego posta to napisałeś, ale to niczemu nie dowodzi.

Grasz 7 lat, jak na 7 lat grasz bardzo słabo, staty 32:8, strasznie słabo, ale nie wnikam w Twojego skilla, szczerze nie za bardzo mnie obchodzi jak grasz jeżeli gracz czysto.

W ogóle to temat ten jest napisany w złym dziale, ponieważ tutaj zgłasza się cziterów, którzy będą banowani, a nie wystawia się demek swojej produkcji do oceniania.

Przenoszę temat do "Inne"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na serwerze było wtedy 7 graczy więc tak czy siak nie dało się mieć większych statów przy takiej liczbie graczy, lecz gdy jest full nie raz mam staty 60 do 2 czy 60 do 4 na mapach typu kabul czy dust. Głównie chodzi mi o to że szarpią moja reputacje a ja na to nie pozwolę. Nie raz admini dawali bany za czity nie kręcąc demka bądź nie robiąc ss a ja chce uniknąć takiej sytuacji i odkręcania wszystkiego oraz tłumaczenia się.. Dla mnie osobiście liczy sie to co ludzie o mnie mówią, Jeśli oglądałeś demko zauważyłeś na pewno, że praktycznie wchodziły mi same hedy więc co do skila bym się zastanowił. Chce po prostu udowodnić przede wszystkim ultrakillowi jak i grassmen że można grac dobrze bez wh oraz to jak małą maja wiedzę na temat gry. Nie przeczę że dalej tak będą uważać lecz ja mam tę satysfakcje że udowodniłem że można strzelać bańki jak i mieć wysokie staty bez nielegalnych oprogramowań.. Temat zamknij by go nie komentowano bo się zrobi spam a ten kto będzie chciał oglądnąć demko sobie je i tak obejrzy.

Przynajmniej ja mam czyste sumienie i gracze którzy maja coś w głowach niż tylko chęć oskarżania jak i zazdrość będą wiedzieć że nie czituje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grasz na czitach, kiedyś się ktoś pod ciebie podszywał i czitował. Bana możesz dostać za to, że na mapach typu rats rzucasz HE na resp co jest już od dawna zakazane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avelo nie czituje ale prawdą jest to HE na respa ale naprawde jak na 7 lat to nie grasz tak dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba każdy z was wie co to zombie mod ja na takim modzie spędziłem 5 lat i tam mialem 2 razy admina nie grałem wcześniej na zwykłym cs typu FFA TP czy COD a jak każdy wie zombie mod jest całkiem inny od zwykłego cs dla jednych fajny dla drugich do dupy dla mnie to był najlepszy mod a co do he to wytykać każdy umie a sam nie lepszy nie będę wytykał kto rzuca bo prawda jest taka ze jak nie ma admina a jest rats i ktoś ma tg to odrazu na respa wali ;] ja mogę powiedzieć otwarci że sam tak robiłem bo każdy ma nerwy do pewnych granic a jak polowa tt wali he na resp ct to ja mam ciągle padać i nic nie robić? też jestem czlowiek i mi nerwy poszczają czasem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avelo jak też powiem miałem tutaj i tutaj admina.. Nikogo narazie to nie interesuje co gdzie miałeś!

Trzeba to czymś poprzeć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×