Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
zygus

SKARGA NA ADMINA KOZA 08

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Ziomek nie ogarnia czy cos ? jak mozna dac komus bana skoro nic nie mialem...a nie wiedzialem gdzie sa zrobione ss'y. ;/ przykro mi bo 30 min mialem na to ale nie zdazylem ... a koza jakis dziwny ciekawe na jakiej podstawie dal mi bana ! ? Stary ogarnij sie to ze Ci nie idzie to nie musisz komus za to bana dawac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zygus ty nic nie miales, wczoraj ci demko kręciłem ale za krótki było, widać że czitujesz ale ja cie jeszcze złape.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze zły dział, admin Koza adminuje na serwerze TP DUST 2 ONLY, a nie na DUST 2 ONLY.

Wiesz co, trudno, że nie wiedziałeś i bana nie dostałeś za nic. Widocznie Koza miał ku temu podstawy, nie dostałeś bana z powodem "Czitujesz" tylko z powodem "wstaw ss na cs-kopytko" czyli powinieneś to zrobić. Skoro nie wiesz co to ss a grasz tak dobrze, że wzbudzasz podejrzenia to myślę, że na pewno byłeś odpalony. Jeśli data modyfikacji ss jest w porządku to możesz cierpliwie poczekać na H@ on zadecyduję co z Tobą zrobić, ale najpierw napisz temat z prośbą o UB w odpowiednim dziale dostosowywując się do wzoru. Ale i tak uważam że ban zostanie, ponieważ jesteś za bardzo narwany i sam sobie wymyślasz regulamin, a takie zachowanie jest niedopuszczalne więc wydaję mi się, że nie masz na co liczyć.

Tyle z mojej strony !

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bo wiecie non steam niby jak gra dobrze to odrazu czit. a to nie prawda... już się o tym przekonałem. może damy mu jeszcze jedną szanse.? Panowie niech wstawi to ss.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minęło już ponad 12h, myślę że Petrus na pewno się nie zgodzi. Wątpię w to, że gracz, który gra tak dobrze, że wzbudza podejrzenia nie wie co to ss... Już wcześniej o tym wspomniałem. Więc myślę, że on nie ma na co liczyć.

 

Temat do zamknięcia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z!eLu., nie rob ze mnie pajaca wiem co to SS !!! tylko nie wiem gdzie to jest mam windows 7 w xp bylo w csstrike a tutaj szukalem i nie moglem nic znalezc !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszędzie jest tak samo, skoro nie masz to albo nas oszukujesz, albo ss'y nie zostały zrobione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pokazac Ci ss z mojego folderu ? nie widze ich ... po co mialbym klamac i klocic sie ...skoro jest wiele serverów... u was mi sie spodobalo i chce z wami pograc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no popatrz a mówiłeś, że nie jesteś taki głupi, a jednak to wklej i zaraz ocenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×