Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
natalia416

Sprawdzian Administratorów

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

A więc moim kolejnym pomysłem jest sprawdzian administratorów. Polegałoby to na tym, że:

W nieoczekiwanym momencie na serwer wszedłby H@, lub jakaś osoba zaufana i robiłby ssy każdemu adminowi. W ten sposób można sprawdzić czy admini w naszej sieci grają fer :) Admin tak jak każdy gracz musiałby wstawić ssy na forum. A ub dawałby np. tylko Petrus.

Pozdrawiam Natalia :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jest to taki zły pomysł, tylko kto by to robił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne masz na myśli siebie?!;]

 

Ps: nie tyle zaufana osoba a ogarnięta.. Bo Nawet zaufana osoba może grać na wh..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie mam na myśli siebie, ponieważ gram tutaj za krótko i nawet nie znam dobrze Petrusa, a on pewnie nie wie, że ja nawet istnieję. Więc nie wysuwaj tak pochopnych wniosków. Moim zdaniem może to być nawet Zielu. Ale to tylko moja opinia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każdy ma prawo do wypowiedzenia się ;] Fakt.. Ale Niech zostanie jak jest i petrus sprawdza sam to bo po co zamieszanie robić..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że najbardziej zaufaną osobą, która mogła by się tym zająć jest sam Petrus.

Oczywiście nie odmówił bym mu pomocy, ale uważam, że on powinien pełnić taką funkcję.

Sam pomysł nie jest zły, ale ciekawe co na to Petrus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już wyłączyłem /admin także to też pomaga ;) Jak znajdę chwilkę to jeszcze wyłączę sobie avatar na steam, bo po tym też adma idzie poznać. Nie mam dużo czasu na grę ale jak już wchodzę to nie musicie mi po 100 razy spamować bo ja wszystko widzę, wystarczy raz. Czasem dłużej, czasem krócej trzeba oglądnąć gracza, czy rzeczywiście coś ma.

No cóż tu więcej mówić, czasem się zdarza, że admini haxują, ale zazwyczaj długo tak nie ciągną ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×