Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
piona

Servery to juz porażka ...

14 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

To tak na servie nie ma już adminów i na tp i na tym.. Zawsze jest jakiś cziter ale Petrus nie da nikomu admina jeśli nie zapłacimy ...

Prosiłem o naprawienie roundsounda ale nie po co ,dalej jest jak radio ... Gracze odchodzą, a jeżeli ktoś nowy gra to po 5 min gry piszę " ale ten serv jest ******" i wychodzi .. Powodzenia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje się tutaj pod kolegę, gra coraz mniej ludzi na serwerze a to wróży tylko to, że niedługo skończy sie kopytko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze tak jest. Ja wszedłem na ten server 1 raz i juz niechciałem go opuścić i namówiłem wiele koleów żęby na nim grali np: DAMIANO99, Henioo ;D, |Marcys|, !POLAK ZAPSY! ale to noob bo czituje to mój kolega z klasy on ma na płycie 24 hacki :P i jeszcze jak kupie steama to porzycze dla kolegi i terz będzie grał będzie miał nick wasyl3333 aha i jeszcze namówiłem <|DIABLO|> :) staram się o populację naszego codmoda.

 

[ Dodano: 2011-04-06, 19:52 ]

bo CODMOD jest chyba najlepszy na kopytko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thx za sprzedanie kolegi i przedstawienie życiorysu twojego kolegi

 

 

 

ps.Ale wbiłes 1 raz na serva 3 -4 miechy temu to jeszcze wtedy było znośnie ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petrus zapewne byle nikomu admina nie daje;] a to chyba normalne , że składki ma serwer?! sam wszystkiego nie uciągnie..

 

P.s : Nagrywaj demka.. ostatnio nagrałem 5 demek i każdy dostał bana. Trzeba jakoś wyeliminować czity!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale miło by było jeżeli admin chociaż raz wchodził dziennie ale nie ma żadnych

 

Ps. Podsówałem pomysł z vipami na bf2 ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ostatnio też się denerwowałem tym , że nie mogłem grać tyle grało czitów..! Ale demka porobiłem i bany się posypały.!

Każdy admina nie może mieć bo serwer nie wytrzyma tego..:] Admin musi wiedzieć co robi.!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uczen neo ale powiedz mi ilez mozna krecic te demka? Wchodzisz na serwer zeby pograc, niestety jak graja haxy to sie nie da no ale na dluzsza mete mozna zwariowac od krecenia tych demek:/

Od czegos chyba są admini hmm? a moze ich nie ma?:|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
porzycze dla kolegi i terz

Boże, to razi w oczy, ORTOGRAFIA !

 

Też zauważyłem, że na serwerze jest mało osób, a adminów coraz mniej, nie więcej,

Wiele osób składa podania, ale niestety są za tępi żeby dostać admina, a z nimi było by jeszcze gorzej niż z adminami.

Nie chcecie chyba dostawać bana za to, że gracie lepiej od admina 11-13 letniego.

Tego właśnie chcemy uniknąć, jeśli ktoś będzie chciał admina to napiszę podanie i jeśli swoim doświadczeniem admina, skillem, stażem itp. nam zaimponuję to oczywiście, że każdy będzie na TAK. Ale zobaczcie kto piszę podania, to jest porażka, grają na serwerze 30 min i admina chcą, to jest żałosne. Tyle na ten temat z mojej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak oczywiście dajny adminy wszystkim 12-latką. Co tam, grunt że Piona czuwa ! 9/10 podań na adminy pierwszy się wypowiada NIE NIE, ale kto pierwszy do składania skargi, że nie ma adminów? ee Piona? znowu?

Byli admini to sypaliście tyle skarg, że albo sami zrezygnowali, albo musiałem sam wywalić bo taki "Piona" np. pisał mi 100 wiadomości na steam dziennie, że jakiś Kuni czy inni nie umią adminować. Co tam ! ważne, że w podaniu 10/10 jest, a na servie pyta taki admin graczy eee yyyy sh? ale hmm yyy jak się banuje?

 

Piona jeszcze raz zobaczę na forum słowa na k,ch itp lub ********* to odejdziesz z warnem.

Nie podoba się to co się tak mnie uczepiłeś?

 

Sory za to @up ale to dziecko jest niepoważne po prostu.

 

edit:

a jeszcze 1

 

Nie wszyscy mają 12 lat, wracają ze szkoły o 12, w której uczyli się dodawania w słupku i tylko grają itp. Dorośniesz zobaczysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha ... Wiedziałem ze to napiszesz .... Po 1. Wchodzę na serwa o godz 16-19..A Czy ja do (Słowo ocenzurowane) pana pisałem coś o 12 latkach ? Chodzi mi o takich graczy jak np.Rafal "Neo" Jarzębski ,No Pro itd.A zresztą po co ja sie tlumacze "Petrus" Wie wszystko !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahah, piona, tak się składa, że Rafał Neo Jarzemski jest bardzo dobrym graczem ze skillem, nie z czitami.

Nie umiesz grać i spinasz, bo dostajesz od każdego. Jak Ci się nie podoba to wypad z tej sieci ! Nikt Cie tu na siłę nie trzyma, jesteś żałosnym małolatem, który uważa się za lepszego. Regulamin zabrania pisania nawet ocenzurowanych wulgaryzmów więc powinieneś go przestrzegać, a tego nie robisz. Jak dla mnie kolejne 1/10 się należy bo tak to się nigdy nie nauczy.

Tak jak Ci powiedziałem, nie pasuje Ci to wypad z tej sieci, nikt za Tobą płakać nie będzie, to Ci zagwarantuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×