Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
romusiowy

Skarga na admina suchy aka snuffer

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Suchy razem z kompnami Ernestem i Grzybkiem maja po 400 lvl i po 1300 hp. nie da sie ich zabic. Co wiecej suchy dawal bany gdy ktos mial ponad 100 ptk w zycie a sam wali jak opentany. Nie pemuje ani banuje tych co rzucaja na respa. Najczesciej banuje tych co "obrazaja admina" ... Smiech na sali przez takich ludzi jak on gra na tych serwach nie ma sensu. To Tyle. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dałem tyle w życie bo aka powiedział że można ale popieram nikogo sie nieda zabić

 

[ Dodano: 2011-04-07, 15:45 ]

Dlatego proponuje zrobić ograniczenie do max 200 pkt w życie jak juz.

 

[ Dodano: 2011-04-07, 15:46 ]

Ja dałem tyle w życie bo aka powiedział że można

 

[ Dodano: 2011-04-07, 15:46 ]

Sory 2 razy napisałem to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się na serwerze panuje anarchia i Suchy aka nic z tym nie robi. Wczoraj Suchy przypominał że nie można mieć więcej niż 100pkt hp a dzisiaj pierwszy przebił tę granice i napisał że ta zasada już "chyba" nie obowiązuje.

Poza tym na mapie rats gracze rzucali HE na resp co do tej pory groziło kickiem lub banem a tym razem Suchy nikogo nie wywalał tylko sobie grał mając ilość HP która sprawiała że był prawie że niezniszczalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PRAWIE!!!! ja już zmieniłem staty mam 100pkt w życie wisi mi to czy ktoś mnie zjedzie ale ja gram fair.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kacper ale twoje sztucznie nabijacie postów już mnie razi w oczy.! powiedz do czego zmierzasz? bo nie wiem.. po twoim wieku powiem ci.. że powinieneś nie siedzieć tutaj tylko się uczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Romeczku jak jesteś botem to bulisz a jak ty byś miał taki lvl to ciekawe czy byś nie dawał w życie .A suchy jest dobrym adminem i wypierdalaj z takimi uwagami.Nara ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uczeń dokładnie patrzę tak i oczy bolą. Pisze dwa razy to samo, a później przeprasza za napisanie. Bezsensowne nabijanie postów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ernest wazeliniarstwem u suchego raczej nie zdzialasz i hamuj sie troche bo raczej przeklenstwami tu nic nie zdzialasz. Ja sie pytam kto zbugowal server. A Ty Ernest nie bardz cwaniak bo zauwazylem nastepone dziecko neo ktore jest madre po drugiej stronie klawiatury. ;] takze wiesz nie pyskuj :) A sorry zapomnialem dodac. I nie podlizuj sie adminom :)

 

[ Dodano: 2011-04-07, 18:57 ]

Przez to wszystko zaczalem sie powtarzac. heh ok:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suchy chce jak najlepiej ogarnąć serva w tym czasie jak się troszkę exp zepsuł. Nie wszystko robi jak należny ale lepsze to niz nic.

Prawdopodobnie cod zostanie ustawiony od nowa i zostaną zresetowane lvl.

 

/close

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×