Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
PuLL.

Legalizacja marihuany!

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Reggae - jak dla mnie to najgorszy rodzaj muzyki. Ty masz chłopczyku 12 lat, co możesz wiedzieć o legalizacji, a tym bardziej o marihuanie. To, że napiszesz legalizacja, marihuana itp. nie czyni Cie lepszym. Jak dla mnie jesteś dzieciakiem, który chce mieć jak najwięcej postów bijąc je najprościej jak się da, czyli łamiąc regulamin. Reggae jest dla idiotów, którzy myślą, że jak będą to szerzyć zalegalizują samar, a to jest gówno prawda. W Polsce nie ma prawdziwego Reggae, są tylko debile i debile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to dla jaj wstawiłem ja słucham bardziej tego :http://www.youtube.com/watch?v=0TDMZXvryHM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po co wstawiasz to dla jaj? Racja bezsensowne posty Kacpra szerzą się na całym forum. Nie wiem co on tutaj właściwie jeszcze robi :]...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest parę (można na palcach u 1 ręki policzyć) piosenek "rege" fajnych .

 

A co do legalizacji ... Zjarałem mordę 2 razy było fajnie , ale wolę alkohol . Śmiało mogę powiedzieć , że jestem za legalizacją i nie mam zamiaru więcej jarać tego gówna ;p .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ja wam powiem, że pale bardzo często i mam w dupie tą legalizację bo i tak będę palił gdzie mi się podoba i kiedy mi się podoba. Sam sobie robię legalizację i to mi wystarczy.

Wolę zajarać dobrego sortu niż napić się wódki, swojego czasu wolałem się sprocentować, ale teraz nie mogę pić wódki za bardzo ; )

Jak dla mnie nie ma nawet paru fajnych nutek Reggae, ludzie śpiewający to (w Polsce) mają głos jakby im na żywca jaja rwali, dla mnie taki styl muzyki i błaganie o legalizację co dwa wersy, to zwyczajne robienie z siebie debila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
Sam sobie robię legalizację i to mi wystarczy.

 

mądre słowa .

 

ale połączenia reggae i rapu są w miarę fajne , nie sądzisz ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem o co Ci chodzi, to ma nawet własną nazwę, chyba Rage czy coś takiego. Jak już powiedziałem wcześniej dla mnie typ muzyki, nie ważne czy w połączenie z HH, czy też nie jest po prostu idiotyczny. Darcie mordy do majka "Sadzić, legalizować, jarać" Cały przekaz Reggae - czyli żaden. Może dlatego nie słucham tego, ponieważ wychowywałem się na klimacie 52 Dębiec, potem Peja, HG, Chada, Szajka, Młody M, Pyskaty, Ramona (R23).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RR brygada ;d . Ja się wychowałem na dissach Peji na Liroya oraz na "Głuchej Nocy" . Później 52Dębiec , Jeden Osiem L , Trzeci Wymiar (kochałem ich rap) .

 

Jak zacznę ja coś nagrywać to wam podrzucę :) ;d .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh ja lubię reggae ale też nie w stylu palić zalegalizować ... jak to robi np. Ras Luta tylko Grubson wymiata i Rap oczywiście.

A co do legalizacji to jestem ZA znam wielu "ćpunów" i sam się za takiego uważam ... Co prawda ja niestety nie mogę kiedy chce a tym bardziej gdzie chce ale od czego mam kumpli ;pp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słucham reggae od ponad 2 lat nie zgodzę się z niektórymi co sądzą, że to gówno. Każdy ma inny gust . Ja w przeciwieństwie nie lubię rapu. Wole odprężające klimaty i fajny bit . Zgodzę się , że nie każda piosenka jest fajna, ale do reggae trzeba się urodzić...

 

[ Dodano: 2011-07-06, 20:57 ]

a Reggae ma przekaz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×