Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Suchy aka snuff

Miny w przejsciu

Ban za miny w przejsciu?  

4 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ban za miny w przejsciu?

    • tak
      3
    • nie
      1


9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ostatnio na serwerze masowo zaczeto stawiać miny w przejsiu, jest to nie do wytrzymania poniewaz 3 saperow postawi 9 min i nie ma mozliwosci przejscia. Proponuje wprowadzic zakaz tak samo jak z HE na respa. Jest to na wiekszosci serwerach COD MOD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram pomysł dużo osób kładzie miny na przejściach,schodach i czasem na na wejściach po drabinie z tego co wiem to na innych serwerach cod jest to zakazane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, szczególnie na tej chorej mapie rats jak popostawiają to nie da sie grać.

Przy okazji można też wprowadzić zakaz he przynajmniej po 15 sekundach na ratsie, bo często na respie ct jest totalna panika i sie nie da tak szybko wyjść, a jak są jeszcze jakieś afk na przejściu to wtedy już koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmm może i po to są ale jak polowa serwa stawia miny to się grac nie da w jednym przejściu 10 min leży ... to można powiedzieć że he tez po ta są żeby rzucać nie ważne czy na resp czy nie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie rakiety - też są po to żeby walić nie ważne gdzie.. Miny są tym bardziej denerwujace, że blokują takie przejścia jak drabiny na ratsie dopóki ktoś z przeciwnej drużyny w nie nie wejdzie. W takim wypadku drużynie terro zostaje tylko jedno wyjście, w którym mogą zostać wszyscy wystrzelani przez ct z awp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej z he to przez 20 sek najlepiej bylo by ze miny ograniczyc przynajmiej na drabinach na ratsach bo to jest nie do zniesienia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem saperem i tak gra tylko parę osób, więc jak dla mnie miny mogą być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he jak znajdę czas to założę 10 sek ograniczenia, jak wam się nie podobają miny, rakiety to może pomyliliście mody? idźcie na ffa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×