Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
szymon394

Screeny na forum i proźba o UB

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Cross_Hip-Hip

 

Twój SteamID/IP: nie znam

 

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 10.04.2011 17:40

 

Powód bana: Chyba podejrzenia WH

 

Nick Admina który zbanował: Suchy aka snuffer

 

Link do screenów 3x (Jeśli zostały zrobione): -

http://www.speedyshare.com/files/27887766/Screeny.rar

 

Opis sytuacji:Spokojnie sobie gram na mapce dd2 a tu nagle ban i pisze wstaw ssy na forum. Proszę o UB bo nie posiadam żadnych cheatów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ssy czyste az dziwne.. bo zawsze dokladnie wiedziales w ktora strone pojsc, kiedy sie wycofac, kiedy wyjsc z ta kosa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz są takie wh ze przy robieniu ss się wyłączają wiec lepiej demko kręcić wtedy masz 100% pewności niech ci będzie ze niby czysty jesteś ale nie martw się poświecę dla ciebie więcej czasu jak będziesz na serwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja wczoraj mialem normalnego cs 1.6 i go usunołem poniewarz zainstalowałem sobie teraz Counter-Strike 1.6 ZCP to chyba tak samo jak bym miał STEAM. A zainstalowałem tego cs poniewarz wczoraj sie zdenerwowałem ze dostałem tego bana a nic nie miałem i żeby móc dalej grać. Ale dzisiaj grałem taksamo jak wczoraj i miałem robione ssy i widać ze nic nie mam. PROSZĘ O UB poniewarż to światny server i nie znajde drugiego takiego samoego. BŁAGAM dajcie mi UB bo ja nie czitowałen ani nie czituje gra z czitami to dlamnie nie gra ja gram dla przyjemności a nie dla rankingu

 

[ Dodano: 2011-04-10, 20:29 ]

Ale co do wypowiedzi crovean ja gram na ZPC i to tak jak steam i na to chyba nie ma żadnnych cheatów bo zawsze jak ktos na servie oskarża kogoś o WH albo AIMA to inni piszę że to niemożliwe bo on ma Steam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ci takich bajek nagadał ;] na steam można mieć wh tak jak na ns różnica jest taka że ci mogą steam zbanować i stracisz to niby 20zl, a takie bajki że niby cs odinstalowałeś to nie wciskaj bo widocznie coś widać na tych ss że nie chce ich wrzucić tylko wymyślasz... a takie lizanie du.."PROSZĘ O UB poniewarż to światny server i nie znajde drugiego takiego samoego" to mnie dobija.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NASTĘPNY !! PRZEINTALOWAŁEM CS ZEBY NIE MEĆ BANA !! A Z TYM ZIE NIE MA WH NA STEAM TO NIKT MI NIE NA OPOWIADAŁ TYLKO PRZECZYTAŁEM JAK KTOŚ PISAŁ A W DODATKU TO NIE JEST ŻADNE LIZANIE DU** TYLKO SZCZERA PRAWDA !! bo na każdym CodModzie jakim grałem to albo zaszybki exp i za duzo HP sie ma albo jest taka klasa jak KUCACZ i jak kucnie to go nie widac i kampi ciągle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba chciałeś powiedzieć że na każdym serwie już bana dostałeś w to bardziej uwierzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bana dostałem ?? Ciekawe za co ?? SSY jak widzisz czyste! a pozresztą che poczekac na odpowieć Petrusa czy dostane UB czy nie. Bo nie mam zamiaru sie z tobą przekomarzać bo do niczego w ten sposób nie dojdziemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avelo ale ja naprawde mówie prawde zainstalowalem ZCP zeby juz nie miec bana i zeby móc dalej gram prosze uwierz mi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie mieć bana przeinstalowałeś, więc jest to złamanie zasad (tak jakby zmienne ip). Wrzuć również tamte ss'y i będzie po sprawie, a nie bezsensownie spamujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×